Minecraft 1.7.10 JEI modu indirebilir miyim?

watashiwaeray

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba. MC oynuyorum, 1.7.10 sürümüne JEI indirmek istiyorum bu mümkün mü? Eğer JEI yok ise JEI'ye benzer bir mod söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modlu Minecraft sarıyor mu? Böyle başlangıç için bir paket önerebilir misiniz? Hiç oynamadım denemek isterim.

Modlu Minecraft sarıyor mu? Böyle başlangıç için bir paket önerebilir misiniz? Hiç oynamadım denemek isterim.

Modlu Minecraft kişiden kişiye değişir ben kendime otomasyon ve fabrika türeli mod paketleri yapıyorum keşif ya da türlü türlü her şeyi yapabilceğiniz modlar ve mod paketleri var bilgisayarın iyiyse dene bence.

Bilgisayar çok rahat kaldırır zatende bir mod paketi önerebilir misiniz ve hangi sürümle başlanmalı en uygunu.
Minecraft'ı yıllardır oynarım ama temmuz 2020'den önce hiç mod deneme şansım olmadı bilgisayarım kötüydü kaldırmıyordu ya çöküyordu ya da 10 20 FPS.

Bilgisayar çok rahat kaldırır zatende bir mod paketi önerebilir misiniz ve hangi sürümle başlanmalı en uygunu.

Modpaketleri genellikle belli bir sürümde olur benim önerilerim skyfactory hexxit tekkit hardcore seviyorsan rlcraft mesela fabrikacraft var fantastik istiyorsan crazycraft ve indirdiğin modpaketlerine başka modlar indirebilirsin technic Launcher var eger Minecraft orjinas hesabı varsa o Launcher mod Launcher'ı yoksada ya başka Launcher'dan dıştan yüküleyeceksin ya da technic Launcher cracklisi var. Ve after Life modpackini öneririm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı