Çözüldü Minecraft 1.8.9 bozuk görüntü veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EmrePolar

Centipat
RAM
4gb 1200MHz cl16
Ekran kartı
920MX
İşlemci
i3 7100u
Her şey üst üste geliyor acayip bunaldım bu kadar olayın içinde bir de Minecraft'ı çıktı. Olay başka bir Client'i indirip sildikten sonra başladı detaya girmek istemedim ve Minecraft'ı sildim. Sonra tekrar indirip 1.8.9 girmeye çalıştığımda ise bozuk bir görüntü aldım bilgisi olan yazsın.
Format atamam ve Client adı lunar Client.

Çözüm
Evet mevcut çok fazla pack im var ama hiçbirini işleme sokmadım Minecraft'ın uygulamasını. Minecraft'ı %temp% yi ve temp i temizledikden sonra ki kurulumlarda da aynı hatayı alıyorum hatta tlaunch un dosyalarını. Minecraft'a yani orginale kopylayıp denedim internet teki. Minecraft klasörlerini ve daha çoğunu ayrıyeten sıfır bir rpack ekleyerek başlatığımda da aynı problem ortaya çıkıyor 1.19 1.17 gibi sürümlerde problem yok version düştükçe başlıyor.
Aga son Nvidia güncellemesinde düzeldi eğer ekran kartın Nvidia ise güncelle.
Bendede var sorun ama çözemedim.

Böyle dimi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4162).png
    Ekran Görüntüsü (4162).png
    56,9 KB · Görüntüleme: 57
Aynen o kadar para verip aldık hesabı resmen kullanılmaz hale getirdi 1.8 oyuncusuyum mecburi tlaunch kullanıyorum bu problem yüzünden hesapla da giremiyorum çalınır diye

Ekran kartım RTX 3050 Ti'da ekran kartını güncellememe rağmen geçmiyor o sıkıyor insanı para veriyorsun bir de.

Oyunu sil kur yaptınız mı? Herhangi bir doku paketi kullanıyor musunuz?

Evet mevcut çok fazla pack im var ama hiçbirini işleme sokmadım Minecraft'ın uygulamasını. Minecraft'ı %temp% yi ve temp i temizledikden sonra ki kurulumlarda da aynı hatayı alıyorum hatta tlaunch un dosyalarını. Minecraft'a yani orginale kopylayıp denedim internet teki. Minecraft klasörlerini ve daha çoğunu ayrıyeten sıfır bir rpack ekleyerek başlatığımda da aynı problem ortaya çıkıyor 1.19 1.17 gibi sürümlerde problem yok version düştükçe başlıyor.

O zaman format atmayı dene dostum. Ben oyunu silip tekrar kurdum düzelmişti. Fontlarında sanırım sorun var.

Geri
Yukarı