Minecraft 1.8 sürümünde FPS düşüklüğü

Itzvory

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam benim Minecraft'ım 1.8 de çok düşük FPS alıyor 20 FPS ama 1.16. 6 da ve yüksek sürümlerde FPS yüksek 80-90 arası anlamadım. Sorunu nasıl çözeceğim? Oynayacağım server 1.8. ne yapacağım?

Arkadaşlar selam benim Minecraft'ım 1.8 de çok düşük FPS alıyor 20 FPS ama 1.16. 6 da ve yüksek sürümlerde FPS yüksek 80-90 arası anlamadım. Sorunu nasıl çözeceğim? Oynayacağım server 1.8. ne yapacağım?
Ben telapati yapmayı bilmiyorum. Bu sebeple sistemini tahmin edemem. Varsa içimizden telapati yapmayı bilen lütfen şu arkadaşın sistemini söylesin.

1.8 1.16'ya göre optimizasyonu daha kötü. Sisteminizi belirtmemişsiniz fakat chunkları kısıp VSYNC açarsanız FPS'inizi arttırabilirsiniz.

Eğer SonOyuncu serverinde oynuyorsanız insanların olmadığı bir yere gidin belki o zaman düzelir bende normalde 400 FPS alıyorum ama lobideyken 4 FPS oynuyorum.

Ben telapati yapmayı bilmiyorum. Bu sebeple sistemini tahmin edemem. Varsa içimizden telapati yapmayı bilen lütfen şu arkadaşın sistemini söylesin.
sistemi yazmayı unutmuşum kb

İşlemci : ıntel (r)core (tm) i5 7200
ram: 8 gb
sistem : 64 bit
ekran kartı: intel (r) hd graphics 620
Görüş uzaklığını değiştirin.
Crack mi?
hayır crack değil evet değiştirdim
1.8 1.16'ya göre optimizasyonu daha kötü. Sisteminizi belirtmemişsiniz fakat chunkları kısıp VSYNC açarsanız FPS'inizi arttırabilirsiniz.
sistemim bu
İşlemci : ıntel (r)core (tm) i5 7200
ram: 8 gb
sistem : 64 bit
ekran kartı: intel (r) hd graphics 620

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı