Minecraft açılışta çok kötü kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yusufh4n

Decapat
Daha fazla  
Bayağıdır var bu sorunum. Bütün Launcher'larda denedim 1.16.1 deniyorum speedrun için. Açılışta 3 Dk boyunca kasıyor ek olarak ilk defa dünyada nether veya ende giderseniz kasıyor ve aynı şekilde 3 dakikada geçiyor. Artık Java'dan mı bilgisayardan mı bilmiyorum ama bilen birisi varsa yardımcı olmasını istiyorum çünkü artık sıkıldım bu durumdan. (eskiden yoktu böyle bir sorun)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağıdır var bu sorunum. Bütün Launcher'larda denedim 1.16.1 deniyorum speedrun için. Açılışta 3 Dk boyunca kasıyor ek olarak ilk defa dünyada nether veya ende giderseniz kasıyor ve aynı şekilde 3 dakikada geçiyor. Artık Java'dan mı bilgisayardan mı bilmiyorum ama bilen birisi varsa yardımcı olmasını istiyorum çünkü artık sıkıldım bu durumdan. (eskiden yoktu böyle bir sorun)
Bilgisayarın çok iyi değilse oluyor öyle aynı şeyi yaşıyorum. yeni açılınca map yükleniyor bilgisayar geç toparlıyor kendini

6Bilgisayarın çok iyi değilse oluyor öyle aynı şeyi yaşıyorum. yeni açılınca map yükleniyor bilgisayar geç toparlıyor kendini
Ama şöyle bir zıtlık var eskiden olmuyordu ve o zmn ram 4 idi ve hdd vardı 8 GB Ram ve 240 GB SSD
Sisteminiz nedir?
Intel Pentium 2020M
Intel HD Graphics
8 GB RAM
240 GB SSD
Aynı sorun bende de oluyor oyuna cok gereksiz özellikler getirdikleri için.
Sorunum eski sürümlerde var. Yeni sürümle alakası yok

Yeni konular

Geri
Yukarı