Minecraft alınır mı?

Arkadaşlar Hypixel'e falan girebiliyorum dimi ve istediğim zaman skin falan değiştirebiliyorum ?
FBI sırrı hocam. Bende bir tek Opera GX ile görebiliyorum.
Biliyorsanız söylerseniz çok mutlu olurum.
1627304921064.png

Bir de arkadaşlar bu euro değil mi?

Oyunu biliyorsan ve oynayacak arkadaşların varsa çoğu oyundan uzun süre oynarsın, kaç yıldır oynuyorum hâlâ sıkılmadım. Arkadaşlarla hayatta kalma çok güzel oluyor tadını çıkarman lazım.

Oyunu biliyorsan ve oynayacak arkadaşların varsa çoğu oyundan uzun süre oynarsın, kaç yıldır oynuyorum hâlâ sıkılmadım. Arkadaşlarla hayatta kalma çok güzel oluyor tadını çıkarman lazım.
Orijinal mi aldınız ? Aldıysanız ne kadara aldınız?

Arkadaşlar Hypixel'e falan girebiliyorum değil mi ve istediğim zaman skin falan değiştirebiliyorum?

Eki Görüntüle 1118749

Hypixel gibi orijinal hesap isteyen sunuculara girebilirsiniz. Sanırım sitede bir hata olmuş ama avro olarak alıyor.

Arkadaşlar Hypixel'e falan girebiliyorum değil mi ve istediğim zaman skin falan değiştirebiliyorum?

Eki Görüntüle 1118749

Attığınız euro, Java Edition olduğu için girebilirsiniz ben zamanında 230 civarı bir fiyata aldım direkt TL çekiyor.

Arkadaşlar ayıptır söylemesi şu an kartımda 360TL kadar para var. Benden 240 çekip, 120 gibi bir miktar kalacak değil mi?

Geri
Yukarı