Minecraft almaya değer mi?

Oyunun oynama süresi aşırı uzun. Neredeyse 1000 saati aşkın oynamışımdır ama o para verilmez. Çok daha iyi AAA oyunlar alabilirsiniz o paraya.

Şu an 358 TL. Sürekli Minecraft oynayan birisiyseniz değecektir. Hypixel'da takılabilir ve SonOyuncu/CraftRise gibi sunucularda vakit geçiriyorsanız görünümünüzü Minecraft Premium sayesinde ücretsiz olarak değiştirebilirsin.

Bilmiyorum sürekli olur mu diye. Zam her gün geliyor ne yazık ki.
Oyunun oynama süresi aşırı uzun. Neredeyse 1000 saati aşkın oynamışımdır ama o para verilmez. Çok daha iyi AAA oyunlar alabilirsiniz o paraya.

Hangi oyunlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Minecraft oynayacaksanız Gamepass mantıksız. Eğer bütçeniz varsa minecraft.net üzerinden alınabilir. Daha önce konu açanı, bu yüzden uyarı falan yiyeni görmedim o yüzden yazıyorum. Premium'u ucuza satan yerler oluyor. Bakabilirsin.
ucuz preimum satan yerler tek kelimeyle dolandırıcı
Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2, Mass Effect Legendary Edition, Witcher 3, MGS V, Mafia DE, Dark Souls, God of War, Forza Horizon, Detroit: Become Human, Beyond Two Souls, Assassin's Creed, GTA 5, Batman Arkham serisi. Şuan aklıma gelen bunlar var sadece.
onları ben neden göremiyorum game pass de ultimate e özel mi?

Onları ben neden göremiyorum Game Pass de Ultimate'e özel mi?

Game Pass için yazmamıştım ayrı olarak satın alınabilir olarak yazmıştım diye hatırlıyorum. Cyberpunk 2077 ve Red Dead Redemption 2 Game Pass üzerinden kaldırıldı öbür oyunlar konusunda bir bilgim yok. Bazı oyunlar Ultimate sürümünde olup normal sürümde olmayabilir.

Geri
Yukarı