Minecraft Premium almaya değer mi?

Ya kardeşim sen iyimisin ? Ben 10 TL'ye aldımmı dedim ? Sen hangi dünyada yaşıyorsun ? Ben kendim orjinal sitesinden aldım.

Ya ben nerden aldım ? gittim Korsan/çalıntı siteden mi aldım ? Ya bi kendinize gelin ne sanıyorsunuz kendinizi milleti gereksiz yere sorguluyorsunuz ?

İstersen sana hiçbirşeyi değişmiyen bi premium hesap satabilirim hocam ? 5 TL falan çok küçükken almıştım. Artık gına geldi ki kullanmadığım bir şeyi satma kararı aldım.
Evet çalıntı hesap hocam. 120 TL boru zaten.
Dediklerin de birbiriyle öyle uyuşuyor ki anlatamam. Boş konuşuyorsunuz bence uzatmayın.
Arkadaşlar Oyunfordan Minecraft legendary paket alırsam nasıl olur ?
Kanki bak hesap veriyorlarsa alma. Ne olacağı belli değil 2 hafta sonra posta değişir kalırsın ortada. Ya kod satan yerlerden al ya da minecraft.net'den al.

Dediklerin de birbiriyle öyle uyuşuyor ki anlatamam. Boş konuşuyorsunuz bence uzatmayın.

Kanki bak hesap veriyorlarsa alma. Ne olacağı belli değil 2 hafta sonra posta değişir kalırsın ortada. Ya kod satan yerlerden al ya da minecraft.net'den al.
Dostum Legendary Paketi alırsan yeni hesap veriyorlarmış direk e-postasını değiştiriyorsun direk sana açıyorlarmış hesabı. Bana güven veren şey PintiPanda HzYasuo AnakinTV EvrimShinka gibi yayıncılar burayı kullanıyor bağış için falan ayrıca sponsorları. PintiPanda falan video çekmiş 2016 da gayet güzel bunlar güven verdi bilemiyorum.

Dostum Legendary Paketi alırsan yeni hesap veriyorlarmış direk e-postasını değiştiriyorsun direk sana açıyorlarmış hesabı. Bana güven veren şey PintiPanda HzYasuo AnakinTV EvrimShinka gibi yayıncılar burayı kullanıyor bağış için falan ayrıca sponsorları. PintiPanda falan video çekmiş 2016 da gayet güzel bunlar güven verdi bilemiyorum.
Kanki bak adı üstünde sponsor. Sana para verseler sen de reklamını yaparsın.
Yine de sen bilirsin ben üstüme düşeni yaptım karar senin.

E-posta değiştirsen bile ilk sahibi koduyla geri alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı