Minecraft almaya değer mi?

Daha Premium yazamayanların "Game Pass" al lafını dinleme. Hadi aldın diyelim bundan 1 yıl sonra Minecraft oynamak istedin, o zaman ne yapacaksın?

Bende onu bilmiyorum 260 TL verip 2 ay sonra falan bırakırsak yazık olur.
Game Pass'in en büyük avantajı fiyatı ve kütüphanesi, eğer siz ben oyunu alayım köşede süre sıkıntısı olmadan oynayayım parası da mühim değil diyorsanız elbette ki ikinci yol daha mantıklı olacaktır.

İkinci yol biraz pahalıda yapacak bir şey yok.

Bende onu bilmiyorum 260 TL verip 2 ay sonra falan bırakırsak yazık olur.

İkinci yol biraz pahalıda yapacak bir şey yok.
Hocam Premium alın gitsin sunuculara girersiniz gerek diyelim sınav haftası 30TLverdiniz 1 hafta giremeyeceksiniz diyelim 30TL çöp olacak bence Premium daha mantıklı.

Hocam Premium alın gitsin sunuculara girersiniz gerek diyelim sınav haftası 30TLverdiniz 1 hafta giremeyeceksiniz diyelim 30TL çöp olacak bence Premium daha mantıklı.

Premium alacağım herhalde para biriktirene kadar fiyatı artmazsa iyi olur 1 haftada 30 TL artıda böyle gitmez inşallah.

Daha Premium yazamayanların "Game Pass" al lafını dinleme. Hadi aldın diyelim bundan 1 yıl sonra Minecraft oynamak istedin, o zaman ne yapacaksın?
Senin yaşın kadar benim Minecraft oynamışlığım vardır kardeş. Dolar bu kadar arttığı sürece o her almaya çalıştığında 1 defa daha para biriktirmesi gerekecek.

Arkadaşa tavsiyem ise 4-5 TL'lik hiçbir şeyi değişmeyen çalıntı hesaplar oluyor. Ondan 1 tane alsın. Hesap gidene kadar oynasın beğenirse alır. Yakında bırakırım hissi varsa ya gamepass alsın ya da yine 4-5 TL'lik bir hesap daha alsın.

Game Pass'ten oynayın hocam. Java'ya 260 tl bayılmaya gerek yok. Bedrock gayet iyidir.

alts.pizza sitesine gidin. Bu sitenin discord sunucusuna üye olun, doğrulama yapın, bedava hesap geliyor. Ben şansıma bu şekilde hesap alıp, bilgilerini de değiştirdim.

Senin yaşın kadar benim Minecraft oynamışlığım vardır kardeş. Dolar bu kadar arttığı sürece o her almaya çalıştığında 1 defa daha para biriktirmesi gerekecek.

Arkadaşa tavsiyem ise 4-5 TL'lik hiçbir şeyi değişmeyen çalıntı hesaplar oluyor. Ondan 1 tane alsın. Hesap gidene kadar oynasın beğenirse alır. Yakında bırakırım hissi varsa ya Game Pass alsın ya da yine 4-5 TL'lik bir hesap daha alsın.

5 TL hesap aldım vermediler denemek için alabileceğim yer var mıdır?
Sadece 1 aylığına Game Pass alıp deneyin, eğer oyun sizi sararsa kalıcı satın alırsınız sarmazsa Game Pass ile devam :)

Game Pass da hem Java hem bedrock var değil mi?
Alts. Pizza sitesine gidin. Bu sitenin Discord sunucusuna üye olun, doğrulama yapın, bedava hesap geliyor. Ben şansıma bu şekilde hesap alıp, bilgilerini de değiştirdim.

Deneyeyim.
Alts. Pizza sitesine gidin. Bu sitenin Discord sunucusuna üye olun, doğrulama yapın, bedava hesap geliyor. Ben şansıma bu şekilde hesap alıp, bilgilerini de değiştirdim.

Sunucuyu bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı