Minecraft Aristois güvenli midir?

fisherking

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşım kullanmış sıkıntı yok diyor ama premium hesap olduğu için çalınmasından korkuyorum. Kendisi bir hile Client'i.

Hocam açmayın, hem kendi bilgisayarınıza ve hesabınıza risk oluşturursunuz, hem de insanların keyfini kaçırırsınız.

Hocam açmayın, hem kendi bilgisayarınıza ve hesabınıza risk oluşturursunuz, hem de insanların keyfini kaçırırsınız.

Bu cevaba nasıl ulaştığınızı belirtir misiniz? İnternetten ulaştığım verilerde güveni olduğunu söylüyor. Daha önce kullandınız mı?

Arkadaşım kullanmış sıkıntı yok diyor ama premium hesap olduğu için çalınmasından korkuyorum. Kendisi bir hile Client'i.
Kimse garanti veremez size, ne hesabınızın ne de bilgisayarınız hakkında. Kullanmak istiyorsanız riski alarak kullanacaksınız her türlü. Sonuçta bir hile programı. Bunu kullanmasam da maalesef birçok hile programı kullandım, %90ı virüslüydü. %10dadır diye risk alıp almamak size kalmış.

Hile kullanmak istedim, CS Minecraft her şey, yüklediğim her şeyde bilgisayarımda trojan çıktı 5 gün uğraştım, size tavsiyem kullanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı