Minecraft TLauncher güvenli mi?

Forumda korsana destek yok! Bunu rica etmeyin öncelikle, t*auncher güvenilirdir çoluk çocuğa inanmayın. Amaçları reklam yapmak için başka firmaları kötülemek.

Korsana destek yok evet. Fakat adam sunucuya girmek için korsan kullanması gerektiğini söylemiş (o sunucu hakkında bilgim yok böyle olmaya dabilir fakat adam böyle olduğunu söylüyor) yani destek veren yok burada zaten para, sunucu gibi sorunlar olmasa kim korsan kullanır.

Konuyu belli ki tam okumamışsınız. Ya da videoyu izlememişsiniz. T-Launcher'ın yaptığı data satmak olarak ifşalandı. Yani kısacası her şirketin yaptığı bir şey. O yüzden çok da virüs diyemeyiz. Bu kadar eski bir konuyu neden hortlattınız anlamadım.

Ben hortlatmadım hocam. Adamlar virüs olduğunu söylediler birisi de çıkıp "bedava peynir ancak fare tuzağında olur" dedi. Bende olayı özetledim. Ayrıca T-Launcher'in Anti-Virüs'ü kapattığı (kapatmıyor ama neyse), Java'yı kendi sitesinden indirmesi veya temp dosyalarında virüs çıktığı sanılması (false-positive) yüzünden virüs olduğu söylendi. Data Satmak'dan çok bunlar paylaşıldı. Millet anlaşılan false-positive ne bilmiyor.

Korsana destek yok evet. Fakat adam sunucuya girmek için korsan kullanması gerektiğini söylemiş (o sunucu hakkında bilgim yok böyle olmaya dabilir fakat adam böyle olduğunu söylüyor) yani destek veren yok burada zaten para, sunucu gibi sorunlar olmasa kim korsan kullanır.

Ben hortlatmadım hocam. Adamlar virüs olduğunu söylediler birisi de çıkıp "bedava peynir ancak fare tuzağında olur" dedi. Bende olayı özetledim. Ayrıca T-Launcher'in Anti-Virüs'ü kapattığı (kapatmıyor ama neyse), Java'yı kendi sitesinden indirmesi veya temp dosyalarında virüs çıktığı sanılması (false-positive) yüzünden virüs olduğu söylendi. Data Satmak'dan çok bunlar paylaşıldı. Millet anlaşılan false-positive ne bilmiyor.
En son ki mesaj 25 Ocak 2023'te. Siz bugün bir mesaj atmışsınız hocam. Yani sizin hortlattığınız görülüyor. Fakat eğer mesajı silinen biri varsa bilemem.

Sunucunun sitesi Aternos'mu?

Sunucunun ayarlarına git sonra korsan (Orjinal Olmayan)ı aç sonra da artık arkadaşın sunucuna girebilecek.

Eğer Aternos'sa yukarıdaki adımları takip et. Dikkat Bu adımları yapabilmen için sunucun kapalı olması gerekir.

Orijinal Minecraft'a sahibim ama arkadaşlarım korsan kullandığı için onlarla giremiyorum dolayısıyla korsan indirmem gerekiyor. Bu launcher güvenli midir? Aternos ile oynayacağız. Korsana destek yokçular gelmeden bilenler cevaplarsa sevinirim.
Sen benim dediğime bak asıl kesin çözecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı