Minecraft Aternos alternatif önerisi

Daphretcry

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Minecraft'ta sunucu açmak için Aternos kullanıyorum ama Aternos çoğu yönünden bana rahat gelmiyor ve sevmiyorum. En basit sebebi ise chunkları 5 ile kısıtlaması olabilir. server. Pro'yu da denedim fakat 1 saat sonra yeniden başlatmamız gerekiyor olması hoşuma gitmedi. Daha önceden Aternos yerine PloudOS kullanıyordum çünkü arayüzünü, sınırlamalarının olmamasını falan sevmiştim fakat PloudOS 30 Eylül itaberiyle tüm hizmetlerini sonlandırdılar. Başka güzel önerebileceğiniz Aternos alternatifi sunucular var mı? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Minecraft'ta sunucu açmak için Aternos kullanıyorum ama Aternos çoğu yönünden bana rahat gelmiyor ve sevmiyorum. En basit sebebi ise chunkları 5 ile kısıtlaması olabilir. server. Pro'yu da denedim fakat 1 saat sonra yeniden başlatmamız gerekiyor olması hoşuma gitmedi. Daha önceden Aternos yerine PloudOS kullanıyordum çünkü arayüzünü, sınırlamalarının olmamasını falan sevmiştim fakat PloudOS 30 Eylül itaberiyle tüm hizmetlerini sonlandırdılar. Başka güzel önerebileceğiniz Aternos alternatifi sunucular var mı? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
Bu var aam arayüzü bana biraz garip geldi Aternos daki gibi rahat değil ve yanlış değilsem 7/24 açık kalıyor ama emin değilim.

Buda var bu baya değişik ve direk bir server sitesi değil kendi cihazınız üzerinde çalışıyor biraz karmaşık ve sadece orjinal Minecraft varsa girebiliyorsunuz offline hesaplar giremiyor.

Bu var aam arayüzü bana biraz garip geldi Aternos'daki gibi rahat değil ve yanlış değilsem 7/24 açık kalıyor ama emin değilim.

Bu da var bu bayağı değişik ve direk bir server sitesi değil kendi cihazınız üzerinde çalışıyor biraz karmaşık ve sadece orijinal Minecraft varsa girebiliyorsunuz offline hesaplar giremiyor.

Hocam scalacube deneyeceğim.

cuberite benim için sorun değil ama arkadaşlarımda premium bulunmuyor o yüzden kullanamam.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı