Minecraft Aternos sunucusundaki hacker

Kanka serverine Authme Pluginini kur bida giremez hesabına. Senin adınla giriyor bu arada valo oynadığın etkinlikte yazar. tanıdığın birimi ? dcde arkadaşsın çünkü

Ama arkadaşının tanıdığı öyle mi?

Evet arkadaşımın kuzeni.
Kanka serverine authme pluginini kur bir daha giremez hesabına. Senin adınla giriyor bu arada Valorant oynadığın etkinlikte yazar. Tanıdığın biri mi? DC'de arkadaşsın çünkü.

Hocam bir de benim TLauncher'da hesabım yoktu şimdi bir TLauncher hesabı açtım ve güçlü bir şifre koydum daha giremez değil mi?
Hacker degil.
Seninle aynı nickle girince operatör oluyor bu kadar basit.

Hocam bir de benim TLauncher'da hesabım yoktu şimdi bir TLauncher hesabı açtım ve güçlü bir şifre koydum daha giremez değil mi?

Son düzenleme:
Evet arkadaşımın kuzeni.

Hayır onla alakası yok bak sana burda anlatsam anlarmısın bilmem sen hiç sonoyuncu felan oynadınmı
orada senden şifre ister seninde senin aternos serverine şifre koyman lazım
Onuda Authme Plugini sayesinde yapman lazım
İnternetten bak YouTube'dan

Hayır onla alakası yok bak sana burada anlatsam anlar mısın bilmem sen hiç SonOyuncu falan oynadın mı?
Orada senden şifre ister seninde senin Aternos serverine şifre koyman lazım.
Onuda authme plugini sayesinde yapman lazım.
İnternetten bak YouTube'dan.

Anladım sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı