Minecraft Aynı Evde Birlikte Oynamak

Hamachide uğraştırıyor gülünecek bir durum yok.Normal birisi için gayet yeterli aternos ve server.pro.
Aynen kankam 5 dakikada kurduğun Hamachi sunucu seni bak aternos gibi yarım saat bekletiyor oyuna girmek için. Hamachi yerine yerel ağda paylaşılabilir diyorum zaten. Hem hamachi nerde bu nerde.

Aynen kankam 5 dakikada kurduğun Hamachi sunucu seni bak aternos gibi yarım saat bekletiyor oyuna girmek için. Hamachi yerine yerel ağda paylaşılabilir diyorum zaten. Hem Hamachi nerede bu nerede.

Ben sorun yaşamadım diyorum bazıları yaşadıysa yaşadım mı diyeyim? Kankamlı falan da konuşma benimle. Yerel ağda paylaşabilir onu bende biliyorum zaten en kolay seçenekte o. Her zaman da yarım saat bekletmiyor yoğunluğa göre değişiyor genelleme yapma adam alternatif sorduğu için söyledim Hamachi'ye uğraşılmaz aynı İnternet'te.

Ben sorun yaşamadım diyorum bazıları yaşadıysa yaşadım mı diyeyim? Kankamlı falan da konuşma benimle. Yerel ağda paylaşabilir onu bende biliyorum zaten en kolay seçenekte o. Her zaman da yarım saat bekletmiyor yoğunluğa göre değişiyor genelleme yapma adam alternatif sorduğu için söyledim Hamachi'ye uğraşılmaz aynı İnternet'te.
Neden Hamachi ile uğraşılmasın? ISS sağlayıcın internet hizmeti veremediğinde modeminin sadece çalışması yetiyor. Program küçücük boyutlu. Kurmak ciddi manada 2 dakika sürmüyor. Artısı nedir Aternosa karşı bulamadım. Neyse sen kafayı takmışsın Hamachiye iyi sosyaller!

Neden Hamachi ile uğraşılmasın? ISS sağlayıcın internet hizmeti veremediğinde modeminin sadece çalışması yetiyor. Program küçücük boyutlu. Kurmak ciddi manada 2 dakika sürmüyor. Artısı nedir Aternosa karşı bulamadım. Neyse sen kafayı takmışsın Hamachiye iyi sosyaller!
Vaktinde sıkıntı çektim ben hamachiden savunma bana herşeyede gülme atarak karşıdakini küçük düşürmüyorsun ya da havalı olmuyorsun atarlanma bana doğru düzgün cevabını yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı