Çözüldü Minecraft bambu farmı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aahqt47763

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Asus Tuf Gaming Nvidia GeForce RTX 3070 OC Edition 8 GB
Anakart: Asus Prime Z690-PLUS DDR4
İşlemci: Intel Core i7-13700KF
Sıvı soğutma: Cooler Master Masterliquid ML240l V2 RGB
RAM: XPG Spectrix D50 2x16 3600Mhz
Güç kaynağı: Cougar GEX850 850W 80 Plus Gold
Depolama: Samsung 1TB 980 PRO NVMe M.2 SSD
Meslek
Berber
Minecraft bambu farmı çalışmıyor. Yardım lazım.

Uyuz oluyorum şöyle konulara. Yav kardeşim biz müneccim miyiz nereden bilelim nerede yanlış yaptığını? Sürüm farklı; eski ve ya yeni olabilir, 1, 2 bloğu yanlış koymuşsundur ya da hiç koymamışsındır. Videosunu dikkatlice izle ve sürümlerin aynı olduğundan emin ol.
Bir de şuan fark ettim, bambu farmının nesini yanlış yaptın? En basit farmlardan biri.

Gozlemcileri yanlış koydu kesin.

Uyuz oluyorum şöyle konulara. Yav kardeşim biz müneccim miyiz nereden bilelim nerede yanlış yaptığını? Sürüm farklı; eski veya yeni olabilir, 1, 2 bloğu yanlış koymuşsundur ya da hiç koymamışsındır. Videosunu dikkatlice izle ve sürümlerin aynı olduğundan emin ol.
Bir de şu an fark ettim bambu farmının nesini yanlış yaptın? En basit farmlardan biri.

Ya da vagon sistemini yapamadi.

Uyuz oluyorum şöyle konulara. Yav kardeşim biz müneccim miyiz nereden bilelim nerede yanlış yaptığını? Sürüm farklı; eski ve ya yeni olabilir, 1, 2 bloğu yanlış koymuşsundur ya da hiç koymamışsındır. Videosunu dikkatlice izle ve sürümlerin aynı olduğundan emin ol.
Bir de şuan fark ettim, bambu farmının nesini yanlış yaptın? En basit farmlardan biri.
Ben neden bu kadar sinirlenmişim yav? 😂

Gozlemcileri yanlış koydu kesin.

Ya da vagon sistemini yapamadi.
Vagonla yapmadım, diğer kaktüs ve şekerkamışı farmı çalışıyor, bambu farmı çalışmıyor.

Farmdaki hatalar vahiy gelecek herhalde hocam.

2024-04-12_02.35.46.png

Neresi calismiyor?
Büyümüyor bambular.

Yeni konular

Geri
Yukarı