Minecraft Bat ve Regedit ayarları gerçek mi?

Ben BAT ve Regedit ayarlarına hiç inanmadım çünkü bazı dosyalarda sisteminizin hizmetlerini kapatabiliyor bence yapmayın yoksa sistemi sıfırlamanız gerekebilir.

Minecraft'ta BAT ve Regedit ayarları yapılıp pvp için sekmeme ve reach elde edilebiliyormuş. Bu gerçek mi?
Windows'un Regeditleeiyle Minecraft reach'inin alakası yok. Bu dediğiniz Hack Client'larla yapılabilir ve ban sebebi eğer oynadığınız server hileye izin vermiyorsa.

Reach'i bilmiyorum fakat pingli gibi gösterip sekmemeyi sağlayabilir mi?
Hayır. Yapsanız bile Hack Client kullanmakla aynı şeye girer. Yüksek pinginiz varsa dhaa fasla kb alırsınız zaten yani ters mantık var burada. Windows'un regedit kodlarıyla Minecraft'ın alakası yok.

Hayır. Yapsanız bile Hack Client kullanmakla aynı şeye girer. Yüksek pinginiz varsa dhaa fasla kb alırsınız zaten yani ters mantık var burada. Windows'un regedit kodlarıyla Minecraft'ın alakası yok.
Yok hocam rakiplerin pingi varken sekmiyorlar bundan eminim.

Yabancı kanaldan bir örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok hocam rakiplerin pingi varken sekmiyorlar bundan eminim.

Yabancı kanaldan bir örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Karşıdaki adamlar hile ve o arkadaşta lag swich denilen bir hile kullanıyor. Bu da bir hile.

Minecraft'ta BAT ve Regedit ayarları yapılıp PvP için sekmeme ve reach elde edilebiliyormuş. Bu gerçek mi?

BAT'lar genellikle RAT ve trojan bulunduruyor zaten, Regedit'ler ise bir ise yaramiyor. Bu isler bos isler zaten bir uygulamanin verilerini Regedit'ten degistirerek buyuk bir fark yaratamazsiniz.

BAT'lar genellikle RAT ve trojan bulunduruyor zaten, Regedit'ler ise bir ise yaramiyor. Bu isler bos isler zaten bir uygulamanin verilerini Regedit'ten degistirerek buyuk bir fark yaratamazsiniz.
Merhabalar,

Bende bir bat dosyası ve içinde trojan ile rat bulunuyor. Bunun içindeki rat ile trojanı silmek mümkün mü acaba kodları yani? Batı bir yerden indirdim ve içinde rat olduğunu fark ettim virustotal sayesinde. O kodları silmek mümkün müdür?

her bat regedit dosyasında trojan bulunmaz. regeditler den virüs rat atılmaz.bat dosyaalrın kodları obf li değilse (gizli) kodlara bakın netsh,reg exe add. bu dosyalar eğer doğru kodlarsa zarar vermez fakat.PowerShell Discord.cdn Veya direk discord.cdn,install .JAR vb varsa o batı açmayınız.kodları gizliyse deobfuscator kullanın

Yeni konular

Geri
Yukarı