Minecraft Bedrock telefonda dahili save dosyaları nerede bulunur?

Carnifex_x10

Femtopat
Daha fazla  
Minecraft'ta 2 tip save yöntemi var. Biri uygulama, biri harici ve ben dünyalarımı uygulama save dosyasına almışım. Ben bu save dosyalarını nereden bulabilirim? Harici save dosyasını buldum ama bir türlü uygulama save dosyasını bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünyanın içindeyken profil kısmından uygulama olanı harici yapınca worlds klasöründe gözüküyordu ama görüşüne göre kaldırmışlar bunu. Uygulama olarak kaydettiyseniz bulamazsınız.

Ülkeyi realmsta açın sonra indirin ülkeyi ilk ay bedava zaten.

Dünyanın içindeyken profil kısmından uygulama olanı harici yapınca worlds klasöründe gözüküyordu ama görüşüne göre kaldırmışlar bunu. Uygulama olarak kaydettiyseniz bulamazsınız.

Bu biraz kötü oldu ama yapacak bir şey yok ilgin ve yardımın için teşekkürler.

Altta ki yazı gözükmüyordu cevap verirken gördüm, son yazdığınızı nasıl yapacağım sunucu açmak için değil mi realms.

Bu biraz kötü oldu ama yapacak bir şey yok ilgin ve yardımın için teşekkürler.

Altta ki yazı gözükmüyordu cevap verirken gördüm, son yazdığınızı nasıl yapacağım sunucu açmak için değil mi realms.
Realms onun gibi bir şey. İlk ayı bedava zaten dünyanın üzerine tıklayıp realmsta oyna deyin daha sonra bilgisayardan indirin dünyayı sonra iptal edersiniz realmi.

Minecraft artık games diye bir klasör oluşturmuyor android klasöründe diğer uygulamalar gibi dizinliyor. Android sürümünüz yüksek ise o klasörede bilgisayarla girebilirsiniz ancak. @linuxzen'in dediği gibi harici olarak ayarlayıp ilgili klasörüne bilgisayardan girerseniz bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı