Bilgisayara virüs bulaştı

YunusEmre121

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayardan pek anlamıyorum. 2 gün önce PC'ye trojan bulaştı. Bilgisayarda antivirüs yok. Ben de hemen bilgisayardan Google'a girdim ancak anti virüs sayfalarına giremiyorum. Telefonumdan girdiğim sayfa PC'de açılmıyor. Virüs mü engelliyor acaba? PC siyah ekran veriyor bazen ama onceden bir şey yoktu. Virusten sonra oldu. Benim yapabilecegim bir şey yok gibi. Bilgisayarci bu virüsü temizlemek icin kac TL alir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yapın kafanız rahat olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bilgisayarda umarım önemli bir bilginiz veya dosyanız yoktur. Bilgisayara format attıktan sonra bir sorun kalmaz. Eğer bilinçsiz bir kullanıcıysanız Kaspersky Premium alıp gerçek zamanlı koruma ve Internet Security ile rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Ama yine de bilmediğiniz sitelerden, korsan yazılımdan ve 3.parti olan her şeyden uzak durun
Hesaplarınıza 2 Aşamalı doğrulama açın
Eğer bilgisayarınızda önceden açık bir mail hesabı veya başka bir şey varsa şifrelerini değiştirin

Sana kendim upload ettim. Eğer site açılırsa, indir ve temizlemeye çalış virüsü.

Yeni konular

Geri
Yukarı