Minecraft blocksmc ping çıkıyor

Chotsu

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba. Minecraft blocksmc sunucusunda TNT tag oynuyordum. Biraz ara verdim ve oyuna tekrar girdim. Blocksmc de pingimin yüksek olduğunu fark ettim. Pingim 5000 6000 7000 bu civarlardaydı. Eskiden 100 200 ping alıyordum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Kullandığım Minecraft Client: Salwyrr Launcher 1.8.9

Merhaba. Minecraft blocksmc sunucusunda TNT tag oynuyordum. Biraz ara verdim ve oyuna tekrar girdim. Blocksmc de pingimin yüksek olduğunu fark ettim. Pingim 5000 6000 7000 bu civarlardaydı. Eskiden 100 200 ping alıyordum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Kullandığım Minecraft Client: Salwyrr Launcher 1.8.9

Bu sunucudan sunucuya değişir. Örneğin bir Türk sunucusuna bağlandığınızda 30 ping alıyorsanız Amerika tabanlı bir sunucuya bağlanırsanız değişir. Bir faktör de bağlandığınız sunucunun veri sunucularından kaynaklı gecikmeler olabilir.

Bu sunucudan sunucuya değişir. Örneğin bir Türk sunucusuna bağlandığınızda 30 ping alıyorsanız Amerika tabanlı bir sunucuya bağlanırsanız değişir. Bir faktör de bağlandığınız sunucunun veri sunucularından kaynaklı gecikmeler olabilir.

Ama bazı blocksmc oyuncularında bu olmuyor. Bende nasıl oluyor anlamadım.

Ama bazı blocksmc oyuncularında bu olmuyor. Bende nasıl oluyor anlamadım.

Nereden bağlandıklarına bağlı. Blocksmc sunucuları Amerika'da ise Amerika'dan bağlanan oyuncu daha az ping alır.

İnternet hızına bağlı Mars'tan bağlanmadığın sürece normal bir şekilde 7K ping alamazsın. Bazı arkadaşlar konuyla alakasız saçma şeyler yazmış. İnternetinize bağlı. Hız testi yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı