Minecraft çok oyunculu oynanmıyor

Slh_Bll

Femtopat
Daha fazla  
Minecraft Java ve Bedrock Edition aldım fakat Microsoft hesap ayarlarını kontrol et diyor. İnternette gördüğüm bütün çözümleri denesem de hiçbiri işe yaramadı. Mesela Microsoft da yaşımı büyük gösterdim veya Xbox ayrlarımı düzelttim gibi. Ama hiçbirir işe yaramıyor. Çözümünü bilen var mı? Not: Minecraft'ım orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
1716631483258.png

bedrockta da biraz uğraştım bi arkadaşla oynayabiliyorum artık. ama normalde bedrockta ebeveyninden izin al diyordu sonra saatlerce araştırdım yaptım , arkadaş ekledim arkadaşımı ama bu seferde bedrock da ismim "Oyuncu" olarak gözüküyor. javadaki bu sorunu çözemedim ama yaşımı büyük göstersemde, xbox ayarı yapsamda olmuyor. Kısacası bedrockda çözmüş olsamda hala tam olmuş gibi değil . ( Biliyorum çok karışık anlattım, ama bi hevesle indirip bunu görünce garip geldi )

Eki Görüntüle 2204072

Bedrock'ta da biraz uğraştım bir arkadaşla oynayabiliyorum artık. Ama normalde Bedrock'ta ebeveyninden izin al diyordu sonra saatlerce araştırdım yaptım, arkadaş ekledim arkadaşımı ama bu sefer de Bedrock da ismim "oyuncu" olarak gözüküyor. Java'daki bu sorunu çözemedim ama yaşımı büyük göstersemde, Xbox ayarı yapsamda olmuyor. Kısacası Bedrock'da çözmüş olsam da hala tam olmuş gibi değil. ( biliyorum çok karışık anlattım, ama bir hevesle indirip bunu görünce garip geldi )

Microsoft ayarlarında ne tür bir hata veriyor ?

Microsoft da sıkıntı yok hata dediğim çok oyunculuya girememe.

Hiç ummadığım bi anda girdim ve bu sorun çözülmüş . Yardımın için teşşekkür ederim yinede. <3

Hiç ummadığım bi anda girdim ve bu sorun çözülmüş . Yardımın için teşşekkür ederim yinede. <3
oldu sanmıştım ama bu seferde farklı yerde aynı hatayı verio :(

oldu sanmıştım ama bu seferde farklı yerde aynı hatayı verio :(
1716635147879.png

Son düzenleme:

Hiç ummadığım bir anda girdim ve bu sorun çözülmüş. Yardımın için teşekkür ederim yine de. <3

Oldu sanmıştım ama bu sefer de farklı yerde aynı hatayı verio :(

Eki Görüntüle 2204116

Bilmiyorum dostum normalde hesabı açtığında olması lazım bir de orijinal almışsın kaçak Minecraft'ta böyle bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı