Minecraft CPS Arttırma

F5 Adam

Decapat
Minecraft'ta en fazla 7 CPS alıyorum. Adamlar 18 CPS ile içimden geçiyor ban da yemiyorlar. Mecbur ben de açacağım, nasıl arttırabilirim? Farem bayağı dandik.

Elleriyle yaptıklarını düşünüyorsan bilmediğin bir konu hakkında konuşmayacaksın. Arkadaş şu an adını verirsem ceza alacağım bir sunucuda oynuyor ve sunucu sınırı 17CPS bunu dünya rekoru olarak baz aldıkları için 17'den fazla yapmak mümkün değil. 17 yapmak da insan eliyle imkansıza yakın. Bu yüzden çoğu kişi makro kullanır. Kısaca kullanmayan kaybeder.

Sana gelecek olursak buyur link: Fast Mouse Clicker
Bu kısımda da nasıl kullanacağını öğrenebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son olarak
clicks/s 17,1 olmalı.
İyi oyunlar :)
eğer 100 click/s yaparsak adamlar servere basan zaman banlarlar eehehehe

Minecraft'ta en fazla 7 CPS alıyorum. Adamlar 18 CPS ile içimden geçiyor ban da yemiyorlar. Mecbur ben de açacağım, nasıl arttırabilirim? Farem bayağı dandik.

Drag Click diye bir tıklama tarzı var istersen öğrenebilirsin. 18-20 CPS alanlar zaten %95 makro yani hile kullanan kişiler, onları reportlayabilirsin. Drag Click yapamazsan büyüğünden Rampage diye bir mouse var onu isteyebilirsin. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı