Minecraft 7 CPS Nasıldır?

Normal tıkın sadece 1 üstü normal, aim kolunuza bağlı kolunuz yoksa Aim'de olmaz FPS'i YouTube'daki videolara bakabilirsiniz

Not: Saçma bilgisayar sistemiyle uğraşanlardan uzak durun.

7 CPS bana az geldi. Aim'i geliştirmenin güzel yollarından biri başka hassasiyetler denemektir. Doğru hassasiyeti bulduysanız orada kalabilirsiniz ama doğru hassasiyette olduğunuzu düşünmüyorsanız değiştirebilirsiniz.

Merhaba arkadşlar. Minecraft'ta 7 CPS basıyorum. İyimi sizce? Bu arada aimimi ve FPS'i nasıl artırabilirim?

Oyunu 7 yıldır oynayan biri olarak badlion, mcsg zamanlarında CPS değerin çok önemliydi. Ne kadar yüksek o kadar iyi idi. Artık bu algı kırıldı. Artık bu oyunda CPS değil, aım ve aşırı derecede iyi mouse hakimiyeti gerekiyor. Buna örnek olarak eski uhc oyuncusu Reabendet'i örnek verebilirim. Son zamanlarda macrolar arttığı için oyun oynanmaz vaziyette tabii ki.

Oyunu 7 yıldır oynayan biri olarak badlion, mcsg zamanlarında CPS değerin çok önemliydi. Ne kadar yüksek o kadar iyi idi. Artık bu algı kırıldı. Artık bu oyunda CPS değil, aım ve aşırı derecede iyi mouse hakimiyeti gerekiyor. Buna örnek olarak eski uhc oyuncusu Reabendet'i örnek verebilirim. Son zamanlarda macrolar arttığı için oyun oynanmaz vaziyette tabii ki.
bende uzun zamandır(5-6 yıl)oynuyorum ve hala 7 cpsdeyim yazlnız aim daha önemli doğrudur yalnız nasıl iyileştir bilirim (Mouse:Logitech 810-002147)
MC'de önemli olan aimdir istersen 30 CPS yap aim çöpse yapacak bir şey yok.
biliyom yalnız aim artırmak istiyom
7 CPS bana az geldi. Aim'i geliştirmenin güzel yollarından biri başka hassasiyetler denemektir. Doğru hassasiyeti bulduysanız orada kalabilirsiniz ama doğru hassasiyette olduğunuzu düşünmüyorsanız değiştirebilirsiniz.
hassaiyyet nedir 6 yıldır oynuyom ilk kere duydum
bu arada diğer taktikle 10-13 cps basıyom yalnız aimim çöp oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı