Minecraft CPS Arttırma

F5 Adam

Decapat
Minecraft'ta en fazla 7 CPS alıyorum. Adamlar 18 CPS ile içimden geçiyor ban da yemiyorlar. Mecbur ben de açacağım, nasıl arttırabilirim? Farem bayağı dandik.

Yeni fare al. Yapamayacağını düşünüyorsan makro tuşlu fare al.

Galiba makro tuşlu fare al dediğim için kızgın yedim. Makro tuşlu fare ban sebebi veya yasak değildir. Bilemden kızgın atanlara sesleniyorun.
Makro tuşlu fare al demişsin ve Minecraft'ta makro demek de hile demek her ne kadar mousenin makrosu dahi olsa kendi emeğinle tıklamadığın için hile sayılıyor. Yani hile kullanmasını önerdiniz ben de kızgın ifadesini attım.

Yanlış biliyorsunuz. Makro tuşlu mouse yasak değil veya ban sebebi değil.

Farenin sol çerçevesi yoksa butterfly Click'le 14 Cps'e kadar çıkabilirsiniz. Ayrıca iyi oynamaları Cps'le alakalı değil, mesela ben de 5-6 cps alıyorum ancak YouTube'a yazarsanız nasıl oynadığımı görebilirsiniz. Spamlamıyorum, zamanı ayarlıyorum.

İtsblav07.

Sizin dediğiniz olay 1.9 ve üstü serverlarda olur, arkadaş 1.8 de oynuyor %99, 9 ve 1.8 serverda böyle yaparsanız adamlar sizi çim gibi biçerler :)
İstediği kadar yasak olmasın. Autoclicker ile aynı şey.

Sonuçta yasak değil bende kullanıyorum 10Cps'lik mouse makrosunu ve zaten herkes makro kullanıyor, kullanmayan neredeyse yok.

Galiba makro tuşlu fare al dediğim için kızgın yedim. Makro tuşlu fare ban sebebi veya yasak değildir. Bilemden kızgın atanlara sesleniyorun.

Yanlış biliyorsunuz. Makro tuşlu mouse yasak değil veya ban sebebi değil.
Hocam en basitinden şöyle anlatayim , siz kendi elinizle tıklamadığınız ve bu tıklamayı 3. parti bir yazılım ile yaparsanız bu hile olarak sayılır. O yüzden oyunu kendi tıklamanız ve taktiğiniz ile oynamaya bakın.

Dostum butterfly veya jitter Click deneyebilirsin ilk başta drag Click'le 4cps alırken şimdi rahat 14-15cps alıyorum.
Sonuçta yasak değil bende kullanıyorum 10Cps'lik mouse makrosunu ve zaten herkes makro kullanıyor, kullanmayan neredeyse yok.
[/QUOTE]
Işte sizin gibiler sayesinde oyunumuzu oynayamıyoruz.

Son düzenleme:
Minecraft'ta en fazla 7 CPS alıyorum. Adamlar 18 CPS ile içimden geçiyor ban da yemiyorlar. Mecbur ben de açacağım, nasıl arttırabilirim? Farem bayağı dandik.
CPS Test - Check Clicks per Second de cps test yaparak kendi cpsini artıra bilirsin.1 saniyelik testi öneririm 5 ve ya 10 saniyelikde elin çok yorula biliyor 5-6 kere dene ve çık çok deneme eline zara verirsin ve sonuç kötü ola bilir ve kötü olursun.Bu arada cps i yok aimini artır bence

Neyi açacaksın? Elleriyle yapıyorlar o kadar yavaş yapman senin sorunun. Hile mi açacaksın? Hile ise yardım edemeyiz.

Elleriyle yaptıklarını düşünüyorsan bilmediğin bir konu hakkında konuşmayacaksın. Arkadaş şu an adını verirsem ceza alacağım bir sunucuda oynuyor ve sunucu sınırı 17CPS bunu dünya rekoru olarak baz aldıkları için 17'den fazla yapmak mümkün değil. 17 yapmak da insan eliyle imkansıza yakın. Bu yüzden çoğu kişi makro kullanır. Kısaca kullanmayan kaybeder.

Sana gelecek olursak buyur link: Fast Mouse Clicker
Bu kısımda da nasıl kullanacağını öğrenebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son olarak
clicks/s 17,1 olmalı.
İyi oyunlar :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı