Minecraft cps nedir?

CPS: Click Per Second saniyede yaptığınız tıklama hızıdır bende şuan 7-8 arası fakatr Jitter Click - Double Click - Butterfly Click - Drag Click Gibi çok yöntem var alışırsınız merak etmeyin.

CPS: Click Per Second saniyede yaptığınız tıklama hızıdır bende şu an 7-8 arası fakatr Jitter Click - Double Click - Butterfly Click - Drag Click Gibi çok yöntem var alışırsınız merak etmeyin.

Kardeşim ben 5 cps adam 18 cps adam bir vuruyor taa karşı adaya uçuyorum kardeşim onu geçtim adminlerde bir şey demiyor ben bunu nasıl arttırırım?
Click Per Second, saniyede yaptığınız tıklama sayısıdır. Karşınızdaki hile yapmıyorsa butterfly Click gibi yöntemlerle 15-20'ye kadar çıkabilir. Ayrıca en sık kullanılanı jitter Click ile 13-14, en nadiri diyebileceğimiz drag Click ile 40-50 CPS'lere kadar çıkabilir.

Nasıl yükseltebilirim? Farem bayağı dandik.

Ban yemedim.

Klavye değil fare.
Marifet mi sanıyorsunuz? Makro kullandığınızı bile açık açık söylediniz. CS:GO'da hile açmakla Minecraft'da makro açmak aynı şey.

Benim Mouse'um Bloody T70 ve Bloody'nin programını indirip makro atadığımda 100-150 CPS rahat oluyor ama empati yapıyorum ve kullanmıyorum. Bu arada Bloody Mouse'unuz yoksa yazılmı indirmeyin çalışmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı