Minecraft Deluxe mu, Standart mı alınmalı?

regyyoo

Zeptopat
Merbaa! Kardeşim ameliyat olucak mutlu etmek için hediye olarak mc almak istiyorum.Deluxe ve standart var,oyun olarak fark yok diye biliyorum ama deluxe paket içinde verilenlere değer mi yoksa standart da yeterli olur mu?

Eğer bütçen sıkıntı çıkarmıyorsa Deluxe'yi alabilirsin yanında DLC var ama DLC'ler Bedrock sürümü için. Java oynayacaksa pek gerek yok.

Merbaa! Kardeşim ameliyat olucak mutlu etmek için hediye olarak mc almak istiyorum.Deluxe ve standart var,oyun olarak fark yok diye biliyorum ama deluxe paket içinde verilenlere değer mi yoksa standart da yeterli olur mu?
delux içinde benim bildiğim bedrock sürümü için de bişiler veriliyor. Bence game pass çek Minecraft 180 tl ye düşüyor ozaman yanindada 50tl ye Minecraft dungeons al çok güzel oyundur oda.

Eğer bütçen sıkıntı çıkarmıyorsa Deluxe'yi alabilirsin yanında DLC var ama DLC'ler Bedrock sürümü için. Java oynayacaksa pek gerek yok.
sence o dlc almak yerine 500tl ile Minecraft java + dungeons+ legends alınıyor bence daha mantıklı

Delux içinde benim bildiğim Bedrock sürümü için de bir şeyler veriliyor. Bence Game Pass çek Minecraft 180 TL'ye düşüyor o zaman yanında da 50TL'ye Minecraft Dungeons al çok güzel oyundur oda.

Sence o DLC almak yerine 500TL ile Minecraft Java + dungeons+ Legends alınıyor bence daha mantıklı.

O oyunları sormadığı için demedim yine de güzel dedin sen.

Yeni konular

Geri
Yukarı