Minecraft demir golemler sürekli saldırıyor

yagmurozl

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, oyun sırasında saldırmaya başladı ve öldüm. Dedim yanlışkla vurmuş olabilirim bir köylüye. Neyse, beni tekrar öldürdü. Bu sefer yaratıcı moda geçip ben onu öldürdüm ama lanet bitmedi, her doğan golem bana saldırıyor. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
MC de itibar olduğuna emin misin?
Var. Çözümü şöyle Minecraft'ta dünya açarken bir ayar var ayarın adını hatırlamıyorum fakat bu ayar siz ölseniz dahi size sonsuza kadar düşman olacakları bir ayar bu 1.16 sürümünde oyuna eklendi. (aklıma gelirse yazarım). (Gamerules kısmında olacaktı)

Kodu buldum. /gamerule forgiveDeadPlayers true (bu komutu girerseniz kurtulacaksınız)

Son düzenleme:
Var. Çözümü şöyle Minecraft'ta dünya açarken bir ayar var ayarın adını hatırlamıyorum fakat bu ayar siz ölseniz dahi size sonsuza kadar düşman olacakları bir ayar bu 1.16 sürümünde oyuna eklendi. (aklıma gelirse yazarım). (gamerules kısmında olacaktı)

Kodu buldum. /gamerule forgivedeadplayers true (bu komutu girerseniz kurtulacaksınız)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hala devam ediyor :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hala devam ediyor :(

Arka yerden kaçmayı dener misiniz sonra belki öldürebilirsiniz çünkü başka yolu bilmiyorum :( bir şey sormak istiyorum golemi siz mi doğurdunuz yoksa bu köyün kendi golemi mi? (ayrıca server ise arkadaşınız koymuş olabilir.)

Köyde yada yakınlardaki itibarın düşük ise (-100) sana saldırır iron golem
eğer sandıklarından birşey aldıysan eşyalarını evini kırdıysan köylülerin sana - puan yansıyor.
Köylü iyileştirerek yada onlarla alışveriş yaparak yükseltebilirsin.

Yada Raid gelirse kazanıp direkt yükseltirsin.
Bunu bilmiyordum. Önüme gelen köyde sandıklarda ne var ne yok alıp meşalelerini vs. çalar giderdim. Köylülerin gözünde itibar kaybı yaşıyoruz demek.

Köylüler ile alışveriş yapman gerek evlerini sandıklarını kurcalamayı kırmayı bırakmalısın.

Bunu bilmiyordum. Önüme gelen köyde sandıklarda ne var ne yok alıp meşalelerini vs. çalar giderdim. Köylülerin gözünde itibar kaybı yaşıyoruz demek.
Kötü davrandığın köylülerin dosyasında tutuluyor sanrım eğer o köylü gidip başka koylüye dedikodu yaparsa ordan da itibar kayıp ediyorsun.

Eğer çok kötü davrandıysan en iyisi tüm köyü öldürmek.
Yada
Kod:
/effect give @p hero_of_the_village 9999 1

Son düzenleme:
Köylüler ile alışveriş yapman gerek evlerini sandıklarını kurcalamayı kırmayı bırakmalısın.

Kötü davrandığın köylülerin dosyasında tutuluyor sanrım eğer o köylü gidip başka koylüye dedikodu yaparsa oradan da itibar kayıp ediyorsun.

Eğer çok kötü davrandıysan en iyisi tüm köyü öldürmek.
Ya da.
Kod:
/effect give @p hero_of_the_village 9999 1

Alakası olmadığı söylesem :D sandıkları istediğiniz gibi kurcalayabilirsiniz. İtibar sistemi böyle işlemiyor çünkü. Neyse yapabileceğiiz bir şey yok sanırım. Eğer arkadaşın dediği kodu girdiğiniz halde olmuyor ise uğraşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı