Minecraft dünyanın sonu bulundu

/TP 29999999 90 29999999.

Eğer hileler açıkken bu koordinatlara giderseniz dünyanın sonuna gidersiniz. Bu arada merak edenler için eskiden o sınır yoktu. Onun yerine dünya bozulmaya, havada su, kırılmış duvarlar falan görmeye başlıyorduk. Bu diğer son pe de yok zaten. Telefonlar çok zayıf olduğu için onlarda sınırı bulmak daha kolay. Hatta ben küçükken 2-3 kez denk gelmiştim. Dünyada mesela sanki walpaper gibi bir yerden sonra ikiye bölünmüş ve yeri falan görüyorum. Maden görüyorum, lav görüyorum. Ama lav akmıyor. Neyse bu sözüm buydu. Umarım yine cümle hatası yapmamışımdır, görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu 2015 civarlarında farkedilmişti diye hatırlıyorum. Denemiştim hatta.

Şimdi benim merak ettiğim bir şey var. Yeni bir dünya oluşturunca aynı Minecraft dünyasından. Yani yanlış hatırlamıyorsam dünyadan 7 kat daha büyük olan‚ her seferinde aynı dünyanın farklı yerlerinde mi doğuyoruz yoksa rastgele farklı dünyalar mı?

Şimdi benim merak ettiğim bir şey var. Yeni bir dünya oluşturunca aynı Minecraft dünyasından. Yani yanlış hatırlamıyorsam dünyadan 7 kat daha büyük olan‚ her seferinde aynı dünyanın farklı yerlerinde mi doğuyoruz yoksa rastgele farklı dünyalar mı?

Bence aynı dünya olsaydı “generating new world” tarzı yazılar bekleme ekranında olmazdı. Ayrıca dünyada kendi istediklerimizi ekleyip çıkartabildiğimiz bir yer var. Bu ayarlara göre yeni dünya oluşturuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı