Çözüldü Minecraft dünyası nasıl yok edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

QyWolia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben Cinema 4D de bir Minecraft animasyonu yapacağım. Hazır olarak Minecraft yolcu uçağı rigi bulamadım. Aklıma şöyle bir şey geldi. Bir program var Minecraft dünyasını yüklüyorsunuz ve size 3D olarak model oluşturuyor. Şimdi bana lazım olan şey sanırım bir komut. Bütün blokları yok edebileceğim bir komut/mod ya da herhangi bir yöntem var mı? Küçük bir bölge bile olsa katman kayasının dahi yok olması gerekiyor. Boşluğun ortasına bir uçak yapacağım ve model oluşturan programdan o bölgeyi seçip uçağı öyle modelleyeceğim.

Çözüm
Tam olarak ne istediğinizi anlamadım ama isterseniz boş Minecraft dünyası oluşturabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam olarak ne istediğinizi anlamadım ama isterseniz boş Minecraft dünyası oluşturabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Dünya oluştururken dünya stilini dümdüz yapıp özelleştire basın ve üstteki kod yerine 3;minecraft:air yazın. Böylece bloksuz dünya oluşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı