Minecraft düşük FPS

ozgur741

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Minecraft Premium aldım fakat oyunda anlamsız bir şekilde FPS dalgalanması var. Bilgisayarım laptop. Öyle güçlü bir PC değil ama GTA 5 falan düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynarken Minecraft'ın kasmaması sinir bozucu. Grafik ayarlarından jawaw.exe'yi yüksek performansa getirdim. Driverları güncelledim fakat hala kasıyor. Ne yapmam lazım? Bir türlü beceremedim.

Merhabalar. Minecraft Premium aldım fakat oyunda anlamsız bir şekilde FPS dalgalanması var. Bilgisayarım laptop. Öyle güçlü bir PC değil ama GTA 5 falan düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynarken Minecraft'ın kasmaması sinir bozucu. Grafik ayarlarından jawaw.exe'yi yüksek performansa getirdim. Driverları güncelledim fakat hala kasıyor. Ne yapmam lazım? Bir türlü beceremedim.

Dostum OptiFine kur ve ayarları daha detaylı şekilde aşağı çek. Sorunun devam ederse bana Instagram üzerinden ulaş 3. nesil işlemci ile ekran kartsız 300 FPS üzeri oynuyorum.
İnstagram: @berattonel

Technopat'ın MSI Afterburner rehberini izleyin ve bize oyunu oynarken ki değerleri atın lütfen. Onun dışında zaten bu genel bir olaydır, Minecraft oynuyorsanız yanına bir tanede OptiFine kurmalısınız. Ryzen 5 1600X ile ben bile OptiFine kullanıyorum yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı