Minecraft düşük FPS

Ben öneri sundum ve GT1030 oyun için degil ama öyle bir sistemin ihtiyacını karşılar ekran kartı kartı olmayan bir sisteme Xeon ne kadar mantıklı bilemem.

Hocam ucuza modlu Xeon bulmasından veyahut kendisinin modlamasından başka bir çaresi yok gibi gözüküyor tek çekirdekli ve arka planda Google ve Microsoft'un hizmetlerinin açık olduğunu unutmazsak yetersiz kalıyor. 2.el olarak ise RX460 gibi ekran kartları veya R7 240 tarzından bir şeyler denerse öbür Oyunlarda'da bir şansının olduğunu düşünüyorum Pentium devri artık bitti.

Hocam ucuza modlu Xeon bulmasından veyahut kendisinin modlamasından başka bir çaresi yok gibi gözüküyor tek çekirdekli ve arka planda Google ve Microsoft'un hizmetlerinin açık olduğunu unutmazsak yetersiz kalıyor.

Sisteminde ekran kartı yok siz işlemci diyorsunuz bunun neresinde mantık var arkadaş şu an ekran kartının yararını işlemciden çok görcek.

arkadaşlar optifine kurdum laby mod bile kurdum, jetboost kullandım ve 4x4 texture pack bile kullandım maks 25 oda taş patlarsa imkansız oynanmıyor anca skyblock oynanıyor ondada gelişmeye korkuyom

Yeni konular

Geri
Yukarı