Minecraft düşük FPS

Besleyici34

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben Minecraft oynamayı seviyorum ama ne yazık ki 15 FPS üstü göremiyorum ve bunun sebebini bulamıyorum arkadaşımın PC'si Windows 10'du 8 yaptık 30 35 gibi FPS'lerden 200 280 gibi FPS'leri çok rahat görebiliyor ben 8'den 7 yaptım olmadı geri 8 yaptım hala bozuk var mı öneriniz?

PC özellikleri:

4 GB RAM.
64 Bit işletim sistemi.
Pentium(r) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93 GHz 2.13 GHz işlemci.
Intel(r) G41 Express chipset ekran kartı.
Yaklaşık top. Bellek 1695 MB.

PC 16 yıllık 17 iye varacak.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi ben Minecraft oynamayı seviyorum ama ne yazık ki 15 FPS üstü göremiyorum ve bunun sebebini bulamıyorum arkadaşımın PC'si Windows 10'du 8 yaptık 30 35 gibi FPS'lerden 200 280 gibi FPS'leri çok rahat görebiliyor ben 8'den 7 yaptım olmadı geri 8 yaptım hala bozuk var mı öneriniz?

PC özellikleri:

4 GB RAM.
64 Bit işletim sistemi.
Pentium(r) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93 GHz 2.13 GHz işlemci.
Intel(r) G41 Express chipset ekran kartı.
Yaklaşık top. Bellek 1695 MB.

PC 16 yıllık 17 iye varacak.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam tavsiyem XP onun dışında normal olarak düşünüyorum yaşlı bir sistem.
Ha tabii bu craftrise SonOyuncu kozmetikler kattığı için kendileride en az (adam gibi FPS için) 2 GB RAM verilmesini söylüyor eğer normal Survival Creative oynuyorsanız orasını bilemem.

Ekran kartınız dahili R7 240 - 1030 gibi kartlardan birini alın derim. Başka bir şansınız yok.

OptiFine kurun grafiklerin hepsini en düşüge alın 2. çözüm.
JetBoost İndir - Gezginler
Bazen PC kaldırmıyor oyunları bunu kullanıyorum öneririm kullanım videosu var yaptıgı işde siz oyun oynarken arka plandakı gereksiz FPS düşüren seyleri kapatıyor ve işlemciden tam performans alıyorsunuz.

Ekran kartınız dahili R7 240 - 1030 gibi kartlardan birini alın derim. Başka bir şansınız yok.

GT serisi oyun için üretilmedi diye biliyorum yanlışım var mı? 2.el Xeon 4Core 4thread işlemci bulmanız daha iyi olacaktır tabii onun için uygun Anakart'ta ve modlanmış olması gerekiyor bir de yanına 2.el RX460 750 Ti gibi kartları koyarsanız harika olur.

GT serisi oyun için üretilmedi diye biliyorum yanlışım var mı? 2.el Xeon 4Core 4thread işlemci bulmanız daha iyi olacaktır tabii onun için uygun Anakart'ta ve modlanmış olması gerekiyor bir de yanına 2.el RX460 750 Ti gibi kartları koyarsanız harika olur.

Ben öneri sundum ve GT1030 oyun için degil ama öyle bir sistemin ihtiyacını karşılar ekran kartı kartı olmayan bir sisteme Xeon ne kadar mantıklı bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı