Minecraft Dungeons Türkçe yama ban sebebi mi?

Kwenx

Decapat
Daha fazla  
Oyunu Microsoft Store satın aldım. 1-4 kişi arası oynanıyor Türkçe yama yapacağım ban sebebi mi? Ve DLC için Türkçe yamaları nereden bulurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Microsoft Store satın aldım. 1-4 kişi arası oynanıyor Türkçe yama yapacağım ban sebebi mi? Ve DLC için Türkçe yamaları nereden bulurum?

Banlancağınızı düşünmüyorum. Ama bu Microsoft huyu belli olmaz.

PvP oyunu değil, Mojang'ın Minecraft'ı hikayeli yaptığı hali ban yiyeceğini düşünmüyorum.
Hikayeli oyunsa ban atılmaz. Rahat olsun o kounda. A way out, It takes two gibi Co-op oyunlarda insanlar Türkçe yama kullandılar sıkıntı olmadı. Hiç Co-op oyundan ban yiyeni de duymadım. Bir tek FromSoftware oyunlarında sıkıntı olduğunu biliyorum.

Hikayeli oyunsa ban atılmaz. Rahat olsun o kounda. A Way Out, It Takes Two gibi co-op oyunlarda insanlar Türkçe yama kullandılar sıkıntı olmadı. Hiç co-op oyundan ban yiyeni de duymadım. Bir tek FromSoftware oyunlarında sıkıntı olduğunu biliyorum.

Bende öyle düşünüyorum 113 TL baydığım için tedirginim biraz.

Bende öyle düşünüyorum 113 TL baydığım için tedirginim biraz.

Minecraft Dungeons'a 113 TL mi verdiniz? Garip zammı geldi?
Ben Minecraft for Windows'u aldığımda otomatik olarak gelmişti.

Kanka Microsoft Store'den aldım DLC'ler ile.

1651965296030.png

Bunu aldım.

Sanırım sen bitirmişsin ben arkadaşımla başlayacağım co op olarak oyun nasıl oyun

Minecraft Dungeons: Cloudy climb adventure Pass içeriği neden var bilgilendirirsen sevinirim ve 9 DLC ana hikaye ile oyun kaç saatte biter.

Son düzenleme:
Kanka Microsoft Store'den aldım DLC'ler ile.

Eki Görüntüle 1381698

Bunu aldım.

Sanırım sen bitirmişsin ben arkadaşımla başlayacağım co op olarak oyun nasıl oyun.

Minecraft Dungeons: Cloudy climb adventure Pass içeriği neden var bilgilendirirsen sevinirim ve 9 DLC ana hikaye ile oyun kaç saatte biter.

DLC'leri bilmem ama yan görevleri tamamlamadan 5-6 saatte oyunu direk bitirirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı