Minecraft Dungeons + Ultimate Tüm DLC 112,50 TL!

Hocam bu kaç aydır var ben indirimle hepsini 73'e almıştım bu bir hata değil olsaydı aylardır bekletilmezdi.
Talep-arz meselesi, demek ki bu fiyata bile talep çok yok ki değiştirmiyorlar fiyatı. Mesela Palworld çok talep görünce bir kaç günde 80’den 900’e çektiler fiyatını.
Ben de biliyorum kaç aydır bu fiyatta olduğunu fakat Microsoft’un ne yapacağı belli olmuyor, kesinlikle zam gelecek ama ne zaman bilemem duymayan alsın diye paylaşıyorum Minecraft’a zam geldi buna da gelecek çünkü belli.

Oyun 30 GB sadece onu kuracağım gireceğim değil mi hocam o zaman?
5.5GB sadece, evet direkt Minecraft Launcher’dan girersiniz.

Buy Minecraft Dungeons for Windows + Launcher | Xbox (oyun 56.25TL)
Buy Minecraft Dungeons Ultimate DLC Bundle - Windows 10 | Xbox (DLC'ler 56.25TL)

Oyunun kendisini ve tüm DLC'lerini içeren Minecraft Dungeons Ultimate sürümü 669TL iken DLC'leri ve oyunu ayrı ayrı alırsanız 112, 50TL'ye denkleştirebilirsiniz ve aralarında hiçbir fark yok.
Geçenlerde Microsoft Minecraft'a zam yaptı ve Minecraft oyunları indirime düşmüyor genel olarak, bunu da aniden 5-10 kat fiyatını artırabilirler elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Ayrıca oyun indirime düşünce bile 5-6TL anca düşüyor yani indirimde beklemeyin direkt kapın muhtemelen fixleyeceklerdir böyle ünlü bir oyunun fiyatını, DLC'ler oyun için çok önemli ayrıca oyundan tam verim almak istiyorsanız bu dolu dolu DLC paketini şiddetle almanızı öneririm. O yüzden oyunla aynı kefeye koydum. Boş DLC'ler asla değil mümkünse sadece oyunu alıp çıkmayın. İleride çok pişman olursunuz. DLC paketinin fiyatı arttığında ve oyunu çok sevdikten sonra istemeye istemeye zamlı fiyattan alırsınız.
Hoocam indirim gelmez mi diosun paskalya yaklaşıyor

1716149199811.png

1716149223146.png

Şuan 28tl normal mi?

Geri
Yukarı