Çözüldü Minecraft DurmaPlay'den alınan hesap serverlere girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

simayozbek

Femtopat
Daha fazla  
Minecraft'ın orijinal sitesinden alacaktım ancak euro üzerinden ödeme kabul etmiyor kartım. Ben de DurmaPlay sitesinden key aldım aktifleştirdim. Minecraft sorunsuz çalışıyor, skinimi ve adımı değiştirdim. Singleplayer da açılıyor ama nedense Hypixel, Mineplex gibi serverlara giremiyorum. Authentication hatası veriyor. Minecraft'ı almadan önce TLauncher ile oynuyordum ve aynı nickname kullanıyordum acaba bu yüzden olabilir mi?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile sorunu çözdüm, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için...
Ertesi gün tekrar deneyin muhtemelen daha Premium aktifleştirmeniz Hypixel serverlarına daha ulaşmadı, eğer olmazsa DurmaPlay müşteri hizmetlerine yazın yardımcı olacaklardır.
acaba durmaplay sitesi güvenilir midir? dolandırılmış ya da banlı hesap vermiş olma ihtimali olabilir mi sizce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile sorunu çözdüm, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için...

Çözüm

Geri
Yukarı