Minecraft Education çalışmayı durduruyor

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Selam. Benim bilgisayarımda önceden Windows 10 veya 11 kulanırken açılan Minecraft education Edition Windows 7'de iken açılmaz oldu ve açmaya çalışınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Nasıl çözerim acaba? Görselde Bedrock yazıyor ama aslında Education yazıya çok takılmayın. Tek ekran kartı var.

Ekran Alıntısı.PNG

Minecraft education bedrock ile aynı versiyondur bedrock ise 10 ve 11 özel Minecraft sürü müdür 7'de açılmaz.

Hocam dediğim gibi görüntüde bedrock yazıyor ama siz ona takılmayın orijinal Bedrock'ın 7'de açılmadığını biliyorum aslında benim açmaya çalıştığım Education'un modlu sürümü o yüzden Bedrock yazıyor. Bedrock yazısına takılmayın yani.

Hocam dediğim gibi görüntüde bedrock yazıyor ama siz ona takılmayın orijinal Bedrock'ın 7'de açılmadığını biliyorum aslında benim açmaya çalıştığım Education'un modlu sürümü o yüzden bedrock yazıyor. Bedrock yazısına takılmayın yani.

Bedrockla education aynı sürümler education bedrockun modlu sürümü.

Hocam dediğim gibi görüntüde bedrock yazıyor ama siz ona takılmayın orijinal Bedrock'ın 7'de açılmadığını biliyorum aslında benim açmaya çalıştığım Education'un modlu sürümü o yüzden Bedrock yazıyor. Bedrock yazısına takılmayın yani.
Hocam education bir bedrock sürümüdür eklenti gibi düşünün ikisi aynı şey olduğu için açılmaz 7'de.

Bu mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır benim dediğim Türkçe idi ama gene aynı şekilde idi.

Geri
Yukarı