Çözüldü Minecraft ekranı genişletme nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KemalGrief

Hectopat
Daha fazla  
1637237552572.png

1024x768 veya 1280x720 de Minecraft bu şekli alıyor ekranı alt ve yanlara genişletebilirim? (Siyah yer wallpaper)

F11 ile tam ekrandan çıkıp sonra tekrar F11'e basarak tekrar tam ekran yapmayı deneyin.

Eki Görüntüle 1218648

1024x768 veya 1280x720 de Minecraft bu şekli alıyor ekranı alt ve yanlara genişletebilirim? (Siyah yer wallpaper)
Sisteminiz laptop mı? Laptop ise onboard ekran kartınız yani işlemciniz nedir? AMD mi, yoksa Intel mi? Ona göre bu onboard ekran kartının grafik denetim masasına girip ayar yapmanız gerekiyor, Intel bir işlemci ise yardımcı olabilirim, fakat AMD işlemcinin denetim masası ara yüzünü bilmiyorum o yüzden pek yardımcı olamayabilirim.

@KemalGrief
Oyun ayarlarında tam ekran gibi bir seçenek olması gerekiyor.
Steps to make Minecraft Full Screen - Media | RDTK.net
kapalımı açık mı olması gerekiyor bende açık.

Shift + enter dener misin?
olmuyor.
Sisteminiz laptop mı? Laptop ise onboard ekran kartınız yani işlemciniz nedir? AMD mi, yoksa Intel mi? Ona göre bu onboard ekran kartının grafik denetim masasına girip ayar yapmanız gerekiyor, Intel bir işlemci ise yardımcı olabilirim, fakat AMD işlemcinin denetim masası ara yüzünü bilmiyorum o yüzden pek yardımcı olamayabilirim.
intel leptop ekran kartı 950m

Geri
Yukarı