Minecraft error 422 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ZiNzAp_GaMeR

Picopat
Daha fazla  
Oyun sorunsuz açılıyor fakat singleplayer'a tıkladığım anda oyun çöküyor ayarlardan en düşük grafiklere çektim fakat yine aynı durum, çözümünü biliyorsanız benimle paylaşabilirsiniz.

Merhaba, biraz araştırdım ve aldığın hata koduna göre sağlıklı bir sürümü oynamıyorsun diye anlıyorum. İnternette bir sürü kaynakta "Minecraft hatası 422 bir hata kodu değil, kodlama sorunları nedeniyle sözde kazara oluşturulmuş bir oyun sürü müdür?" şeklinde açıklamalar yazdığını fark ettim. Tavsiyem komple sistemden kaldırman ve Microsoft Store'dan satın alman, bu şekilde sorunsuz oynayabilirsin.

Merhaba, biraz araştırdım ve aldığın hata koduna göre sağlıklı bir sürümü oynamıyorsun diye anlıyorum. İnternette bir sürü kaynakta "Minecraft hatası 422 bir hata kodu değil, kodlama sorunları nedeniyle sözde kazara oluşturulmuş bir oyun sürü müdür?" şeklinde açıklamalar yazdığını fark ettim. Tavsiyem komple sistemden kaldırman ve Microsoft Store'dan satın alman, bu şekilde sorunsuz oynayabilirsin.

Bu sürümü bilerek oynuyorum, bunun gerçek Minecraft ile ilgisi yok.

Son düzenleme:
Bu sürümü bilerek oynuyorum, bunun gerçek Minecraft ile ilgisi yok.

Orijinal oynamasan bile oynadığın "error 422" sürümü kod hatasından kaynaklı oluşturulmuş bir sürüm. İnternetteki kaynaklarda böyle yazıyor. Başka bir sürümü yükleyip oynayabilirsin, aldığın bir hata değil zaten hatalı çıkmış bir sürüm.

Geri
Yukarı