Minecraft "Failed To Connect To The Server" Hatası

can22

Hectopat
Arkadaşlar Minecraft'ta Hamachi ile arkadaşımın açtığı servere bağlanırken şöyle bir hata alıyorum. Çözümü nedir?
Not: Java güncel ve Windows Defender'den Java'ya izin verdim

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Minecraft'ta Hamachi ile arkadaşımın açtığı servere bağlanırken şöyle bir hata alıyorum. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 422007
Serveri kapalıdır ya da sen arkadaşının olduğu hamachi odasına girmen gerek.

Eki Görüntüle 422007
Biz de bu hatayı alıyorduk. Kısa bir süre için internet üzerinden server açmaya başladık. Aternos kullandık. Daha sonra modlu oynamak istediğimiz için sizin gibi server dosyası kullandık. Ama sizin gibi hata alıp durduk. Ondan sonra hatırladım ki sorun Güvenlik Duvarı. Oyuna girerken hep beraber Güvenlik Duvarını devre dışı bıraktığınızda sorun ortadan kalktı. Ama size önerim Aternos kullanmanız. Her yerden erişin sağlanabiliyor.

Biz de bu hatayı alıyorduk. Kısa bir süre için internet üzerinden server açmaya başladık. Aternos kullandık. Daha sonra modlu oynamak istediğimiz için sizin gibi server dosyası kullandık. Ama sizin gibi hata alıp durduk. Ondan sonra hatırladım ki sorun Güvenlik Duvarı. Oyuna girerken hep beraber Güvenlik Duvarını devre dışı bıraktığınızda sorun ortadan kalktı. Ama size önerim Aternos kullanmanız. Her yerden erişin sağlanabiliyor.
Evet mecburen artık Aternos kullanıyoruz fazla da sorun olmuyor

Biz arkadaşımla Aternos server kurmaya karar verdik. Kurdum ben. Fakat onda bu hatayı alıyor ama başka bir arkadaşım girebiliyor. Yakın arkadaşım girermiyor. Aynı hatayı veriyor. Yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı