Minecraft farmlarında XP kasma yöntemi

thegx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Minecraft'ta bir zombi farmı yapıyorum 1.19.2 sürümünü oynuyorum AFK bırakarak XP kasma gibi bir yöntem var mı? Örneğin zombileri bir vagona düşürtüp öldürmek gibi bunu denedim ama sanırım çalışmıyor.

Merhaba Minecraft'ta bir zombi farmı yapıyorum 1.19.2 sürümünü oynuyorum AFK bırakarak XP kasma gibi bir yöntem var mı? Örneğin zombileri bir vagona düşürtüp öldürmek gibi bunu denedim ama sanırım çalışmıyor.
XP istiyorsan bunu deneyebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ende gitmediysen bunada bakabilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

XP istiyorsan bunu deneyebilirsin:

Ende gitmediysen bunada bakabilirsin:

Bunu ben de biliyorum dediğim şey AFK olarak XP kasmak. Ben yerimde duracağım ve hiç vurmadan moblar düşüp öldüğünde bana XP verecek.

Bunu ben de biliyorum dediğim şey AFK olarak XP kasmak. Ben yerimde duracağım ve hiç vurmadan moblar düşüp öldüğünde bana XP verecek.

Minecraft'ta her blok yarım kalp götürür zombi 24 blok düşünce ölüyor sen 23 blok veya 23.5 blok yükseklikten düşür sonra otomatik tıklayıcı aç kenisi vursun dursun yumrukla XP gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı