Minecraft Forge kurulamıyor

Bende java 8.0_381 magma seninkiyle aynı. Eski java sürümleri yüklüyse onlardan olabiliri onları sil. Sonra direk javanın sitesinden indirmeyi deneyebilirsin.
Java SE Devlopment Kit vardı onu sildim düzeldi şimdide şöyle bir hata alıyorum:

1704576619769.png

JDK'i geri yükle o da gerekli. Senin bütün sorunların java kurulumlarında büyük ihtimalle. Elinde sadece son sürüm Java kaldıysa bir de son sürüm JDK yükle.
En iyisi bütün javaları sileyim ve hepsini baştan kurayım.

JDK'i geri yükle o da gerekli. Senin bütün sorunların java kurulumlarında büyük ihtimalle. Elinde sadece son sürüm Java kaldıysa bir de son sürüm JDK yükle.
Hangi sürümünü yüklemem gerekiyor?

1704577261910.png

Son düzenleme:
En iyisi bütün Java'ları sileyim ve hepsini baştan kurayım.

Hangi sürümünü yüklemem gerekiyor?

Eki Görüntüle 2076695

İndirmişsin zaten de server yanlış Java'yla çalışıyor. Run dosyasında ilk başta Java yerine "C:\Program Files\Java\jre-1.8\bin\java.exe" yazıp çalıştırmayı dene, tırnak işaretleri de olacak.

İndirmişsin zaten de server yanlış Java'yla çalışıyor. Run dosyasında ilk başta Java yerine "C:\Program Files\Java\jre-1.8\bin\java.exe" yazıp çalıştırmayı dene, tırnak işaretleri de olacak.
Usta 2 gündür deniyorum ama "C:\Program Files\Java\jre-1.8\bin\java.exe" de Java klasöründen sonrasaı yok.

1704817049962.png

Usta 2 gündür deniyorum ama "C:\Program Files\Java\jre-1.8\bin\java.exe" de Java klasöründen sonrasaı yok.

Eki Görüntüle 2079532
Hocam java başka bir yerde ya da halen indirilmemiş. Windows aramasına java yaz ve çıkan "About Java" uygulamasının dosya konumuna git. Büyük ihtimalle bir kısayola gönderecek, onun da dosya konumuna git ve orada var mı java bak. Denetim masasında uygulamalar arasında "Java 8 Update" gibi bir şeyler var mı ona bak. Yoksa tam olarak bunu indirmen gerek bir yanlışlık falan olduysa.
Ve karışıklık olmaması için söyleyeyim şuan sende JDK (Java Development Kit) var, benim java dediğim ise JRE (Java Runtime Environment).

Geri
Yukarı