Minecraft Forge kurunca hata alıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

ChaosBoost

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, ben Minecraft'ı modsuz kendi Launcher oynamaktan sıkılıp tlauncher indirdim ama Forge kurunca hata veriyor. 1.12.2 orijinal hesabımla girmedim çünkü hesap çalınabilir 100+ mod var hepsi de sıkıntısız arkadaşımda denedim. Ne yapmam lazım (normal orijinal Launcher'e kurmak istemem hesap çalınabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakasi yok, hesabiniz calinmaz. Aldiginiz hata ekrani yok, oyunu orijinal yerine korsan kullaniyorsunuz. Orijinal launcher'a Forge modunu kurun ve hata cikarsa o hatayi soyleyin.

Neden orijinal hesabın çalınsın? Forge kendi sitesinden indirirsen.
Hiçbir sıkıntı olmaz.
Forge değil arkadaşlar modlardan zaten bazı hesaplar öyle çalınıyor... Neyse çok da gerek kalmadı zaten oyunu aldığıma dair dekontu bulabilirsem atarım.
Alakasi yok, hesabiniz calinmaz. Aldiginiz hata ekrani yok, oyunu orijinal yerine korsan kullaniyorsunuz. Orijinal launcher'a Forge modunu kurun ve hata cikarsa o hatayi soyleyin.
Orijinali kullanıyorum zaten sadece forge için?

Forge değil arkadaşlar modlardan zaten bazı hesaplar öyle çalınıyor... Neyse çok da gerek kalmadı zaten oyunu aldığıma dair dekontu bulabilirsem atarım.

Orijinali kullanıyorum zaten sadece Forge için?

Modlarda neden virüs olsun dost. Olamazd a zaten. İlla korkuyorsan curse Forge sitesiden her modu indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı