Çözüldü Minecraft formattan sonra kasmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Aquaranee

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma formatı atmadan önce çok rahat 200FPS alıyordum. Formattan sonra bilgisayara Minecraft'ı yeniden yükledim ama çok fazla kasıyor. 1.15.2 sürümünde oynuyorum ama bu sorun tüm sürümlerde geçerli. Bazı Client'ler ve optifineları da denedim ama hala aynı. Diğer oyunlarda FPS normalden fazla yükseldi ama Minecraft'ta çok fazla kasıyor.

Sistemim;
i7-7500U 2.90GHz
AMD Radeon R7 M340
8 GB RAM
Windows 10 Home 64 Bit

Çözüm
Ekran kartınızı DDU ile kaldırıp tekrar yükledikten sonra sonucu bildiriniz.
Dediğinizi yaptım. Ekran kartını kaldırdım ve tekrar yükledim. Sorun düzeldi ama bu seferde her 2-3 saniyede bir takılmalar oluyor.
Sorun düzeldi. DDU ile ekran kartını kaldırıp yeniden yükledim ve Radeon Software ayarlarıyla biraz oynadım. Minecraft'a girdim ve artık rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Bu konuda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
Ekran kartınızı DDU ile kaldırıp tekrar yükledikten sonra sonucu bildiriniz.
Dediğinizi yaptım. Ekran kartını kaldırdım ve tekrar yükledim. Sorun düzeldi ama bu seferde her 2-3 saniyede bir takılmalar oluyor.
Sorun düzeldi. DDU ile ekran kartını kaldırıp yeniden yükledim ve Radeon Software ayarlarıyla biraz oynadım. Minecraft'a girdim ve artık rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Bu konuda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı