Minecraft FPS düşmesi

Myronn

Centipat
Daha fazla  
Minecraft'ta hangi ayarı yaparsam yapayım sürekli takılmalar oluyor. Bütün her şeyi denedim sistemi alalı 3 4 ay oldu hep böyleydi. Çözemedim bir şekilde.

Şimdi baktım da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu tarz bir videoda sizin kartla epey bir performans alınması lazım aslında, bakalım arkadaşlar ne diyecekler.
Evet bende baya video izledim benim sistemde sıkıntı var sanırım, zaten başka sıkıntılarıda vardı o kadar zamandır uğraştığım.

Hocam Minecraft'ı ayarlardan video settings other diyerek fullscreen i açın daha sonra grafikleri az yükseltin işlemciye fazla yük binmesin diye.

F3 de yazan ekran kartınız eğer AMD RX değil de AMD HD Graphics olabilir. Windows ayarlara girin arama kısmına grafik yazın grafik seçeneklerine girin sonra Minecraft'i açın görev yöneticisinde en fazla güç tüketen uygulamayı dosya konumunu aç deyin. Minecraft dosyası içindeki bütün exe ve Java programlarını yüksek performans yani RX graphic kartına ayarlayalım eğer kartınız göremediyseniz ekstra seçenek olması gerek oradan seçebilsiniz. Konu eski olsa da hala bakıp çözemeyen arkadaşlar için yazdım. İyi sosyaller.

Hocam Minecraft'ı ayarlardan video settings other diyerek fullscreen i açın daha sonra grafikleri az yükseltin işlemciye fazla yük binmesin diye.

F3 de yazan ekran kartınız eğer AMD RX değil de AMD HD Graphics olabilir. Windows ayarlara girin arama kısmına grafik yazın grafik seçeneklerine girin sonra Minecraft'i açın görev yöneticisinde en fazla güç tüketen uygulamayı dosya konumunu aç deyin. Minecraft dosyası içindeki bütün exe ve Java programlarını yüksek performans yani RX graphic kartına ayarlayalım eğer kartınız göremediyseniz ekstra seçenek olması gerek oradan seçebilsiniz. Konu eski olsa da hala bakıp çözemeyen arkadaşlar için yazdım. İyi sosyaller.
Bilgilendirici mesaj, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı