Minecraft Ftb modu virüslü mü?

Mustafaer0

Centipat
Daha fazla  
Minecraft'ta ftbden stoneblock 3 indirmek istedim. Uygulamasını kurdum sonra Kaspersky'dan bildirimler gelmeye başladı. Yüksek trojan, yüksek risk, virüs tespit edildi gibi. Kaspersky üyeliğim olduğu için 30dk içinde 2 kere yeniden başlattı tüm ftb dosyalarını sildi, gelişmiş taramada virüsleri tespit etti, tam tarama yaptı sonra yeniden başlatıp virüsler temizlendi dedi.

Tüm ftb dosyalarını sildi bu yüzden mod oynayamadım. Ftb modları çok hoş ancak uygulamasında virüs var sanırım. Nasıl çözerim?

VirusTotal'e indirme yerini tarattım direkt hiçbir virüs bulamadı. Toplam 90 antivirüs kullandı.

Hocam uygulamasını mi tarattınız?

VirusTotal'e indirme yerini tarattım direkt hiçbir virüs bulamadı. Toplam 90 antivirüs kullandı.

Sorun yok herhalde o zaman hocam indireyim mi diyeceğim ama Kaspersky öyle deyince korkuyor insan.

Son düzenleme:
Hocam uygulamasını mi tarattınız?

Sorun yok herhalde o zaman hocam indireyim mi diyeceğim ama Kaspersky öyle deyince korkuyor insan.
Hocam linkini taratmış sanırım arkadaş, indirdiğiniz dosyanın linkini atın.

Sitesinden tarattım.
Güvenli olabilir ama emin olmadan indirmemeni öneririm.
Siteyi taratması güvenli olduğu haline gelmiyor, dosyayı taratman lazım.

Sitesinden tarattım.
Güvenli olabilir ama emin olmadan indirmemeni öneririm.

Tamamdır hocam bir de Kaspersky'a ben taratayım sonra VirusTotal'e sonra güvenli indireyim gözüm hep uygulamada olsun.

Hocam linkini taratmış sanırım arkadaş, indirdiğiniz dosyanın linkini atın.

Siteyi taratması güvenli olduğu haline gelmiyor, dosyayı taratman lazım.

Onu da deneyeceğim hocam sürekli tarama yapacağım.

Tamamdır hocam bir de Kaspersky'a ben taratayım sonra VirusTotal'e sonra güvenli indireyim gözüm hep uygulamada olsun.

Onu da deneyeceğim hocam sürekli tarama yapacağım.
Hocam indirdiğiniz dosyanın linkini atın indirip bakayım dosyaya.
Dosyayı indirmedim ama indirme linkini attım.
İşte öyle yapmamanız gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı