Minecraft Ftb modu virüslü mü?

Dosyayı indirmiyorum virüslüdür diye. Konu sahibi virüslü dosyayı açtıysa virüslüdür zaten bilgisayarı. O yüzden konu sahibinin dosyayı indirmesi ve VirusTotal'de taratması daha iyi olur. Ama indirince dosyayı yine de açmasın sadece VirusTotal'e koysun sonra.

Hocam uygulamadan iniyor link atılmıyor onu kendim yapacağım şimdi.
Hocam anlamadım ancak uygulama dosyasını VT'ye atsanız iyi olur.
Hocam uygulamasını mi tarattınız?

Sorun yok herhalde o zaman hocam indireyim mi diyeceğim ama Kaspersky öyle deyince korkuyor insan.
Uygulamanın EXE dosyasını VT'ye attım:
Ayrıca AVG taramasında bir sonuç çıkmadı E.E.K ile de taradım yine bir sorun bulmadı uygulama dosyasında.

Hocam anlamadım ancak uygulama dosyasını Vt'ye atsanız iyi olur.

Uygulamanın EXE dosyasını Vt'ye attım:
Ayrıca AVG taramasında bir sonuç çıkmadı e. E. K ile de taradım yine bir sorun bulmadı uygulama dosyasında.

Bazı antivirüsler yanlış verebiliyor bilgi ama yine de önermem o siteden.

İndirme hocam ben taratıcam şimdi. Virüs temizlendi hocam kökten.
Kaspersky sezgisel bir tespit yapmıştır büyük ihtimal. FP olsa bile açmanızı hiç önermiyorum. Büyük ihtimal virüslüydü veya şüpheli hareketler gerçekleştirdi ve Kaspersky sezgisel analiz ile yakalayıp silmiştir.

Kaspersky sezgisel bir tespit yapmıştır büyük ihtimal. FP olsa bile açmanızı hiç önermiyorum. Büyük ihtimal virüslüydü veya şüpheli hareketler gerçekleştirdi ve Kaspersky sezgisel analiz ile yakalayıp silmiştir.
Hiç indirmeyeyeyim mi hocam FTB nin uygulamasını

Bu arada virüsü gider. Büyük ihtimal kötü yazılım var onda.

Virüsü giderdim hocam bayağı uğraştım temizledim virüsü şu an virüs yok bilgisayarda. Bildiğiniz mod var mı hocam oynayabileceğim güzel CurseForge'dan teknik olsa güzel olur 1.16.5+.

Bu arada virüsü gider. Büyük ihtimal kötü yazılım var onda.

Dün yaşananlar hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-25 151425.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-25 151425.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 5
Hiç indirmeyeyeyim mi hocam FTB nin uygulamasını
İndirme bence.
Virüsü giderdim hocam bayağı uğraştım temizledim virüsü şu an virüs yok bilgisayarda. Bildiğiniz mod var mı hocam oynayabileceğim güzel CurseForge'dan teknik olsa güzel olur 1.16.5+.

Dün yaşananlar hocam.
Virüs yayılmaya çalışmış ancak Kaspersky virüsü silmiş. Şu anda güvendesiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı