Minecraft garıp olaylar

Merhaba, ben arkadasımla Minecraft'ta maden de elmas arıyorduk madene gırdıkten 5 dk sonra dunyamıza 2 tane ender Dragon geldı bızde madenın derınlerıne kaçtık. Sonra bırden onumuzde TNT patladı ve ardından madenden cok urkutucu sesler gelmeye basladı vagon seslerıne benzıyordu ve cıglık sesıne. Bır bılgınız var mı?

Bunun için Atarikafa.com/Topluluk kısmında konu aç. Orada yazarlar.

Merhaba, ben arkadasımla Minecraft'ta maden de elmas arıyorduk madene gırdıkten 5 dk sonra dunyamıza 2 tane ender Dragon geldı bızde madenın derınlerıne kaçtık. Sonra bırden onumuzde TNT patladı ve ardından madenden cok urkutucu sesler gelmeye basladı vagon seslerıne benzıyordu ve cıglık sesıne. Bır bılgınız var mı?
Arkadaşın sana kodlarla trol yapmış olabilir.
Bende arkadaşlarıma çok yapardım, onları ışınlardım, kill çekerdim, fırtına başlatırdım, canavar spawnlardım ve en iyi kozum vs atarken can hilesi yapardım 😁

BYljRxO.jpg

Arkadaşın seni trollemiş.

Geri
Yukarı