Minecraft görseldeki modun adı nedir?

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
r/VaultHuntersMinecraft - The Head Slot

Karakterin üstündeki simgeye tıklayınca bunun gibi bir sürü slot geliyor. Head necklace gibi isimli. Bu modun ismi nedir? Ben de var ama isim bilmediğimden güncelleyemiyorum.

Bende çogu moda ınternetten baktım ama bir türlü bulamadım. Ne işe yaradığını da anlamadım.
Sizin mod paketinizde olan şeylerin hepsi benim kendi mod paketlerim de hep oluyor. Ayrıca simgelere bakarsak artifact modu bunu sağlayabilir ancak oda sizde yok. Hands gibi şeyler var ve bunlar Artifacts modunun ögeleri. Charm slotu ise hem twilightforest hemde Artifacts' in ögeleri veyahut bir çok modun ögeleri olabilir.

Örnek benim mod paketimin kısmı:
1707754367895.png

Burayı bir çok mod ortak bir şekilde kullanıyor.

Sizin mod paketinizde olan şeylerin hepsi benim kendi mod paketlerim de hep oluyor. Ayrıca simgelere bakarsak artifact modu bunu sağlayabilir ancak oda sizde yok. Hands gibi şeyler var ve bunlar Artifacts modunun ögeleri. Charm slotu ise hem twilightforest hem de Artifacts'in ögeleri veyahut birçok modun ögeleri olabilir.

Örnek benim mod paketimin kısmı:
Eki Görüntüle 2114573
Burayı birçok mod ortak bir şekilde kullanıyor.

Neyse kalsın o zaman yapacak bir şey yok. Bir de zamanınız varsa sizin modları da atar mısınız merak ettim.

Neyse kalsın o zaman yapacak bir şey yok. Bir de zamanınız varsa sizin modları da atar mısınız merak ettim.
Benim şu an küçük ve herkese açık bir mod paketim var. CurseForge üzerinden AxeR yazıp bulabilirsiniz. Hobi olarak geliştiriyorum.

Gördüm modu indirdim ama kuramadım. 2 tane Forge mod paketi kurulur mu? Benim modlarımı bir klasöre senin mod paketini başka klosore.
Benim mod paketimi kullanacak iseniz CurseForge'nin kendi uygulaması üzerinden indirmeniz daha iyi olur. Modlar aynı klasörde çalışmaz.

Geri
Yukarı