Minecraft Hala Oynayan Var Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonoyuncu ve craftrise girmez isen kitlesi kötü değil, bu iki sunucu velet kaynıyor. Al premium, gir bakiyim hypixel, burada ki veletler bile daha efendi. Sonoyuncu'da ki çocuk sürüleri mafya sanıyor kendilerini.

Sen de git sütünü iç yat. İnsanların görüşlerine değer vermeyeceksen burada "ayy maynkraft çöp, maynkraft oynamıyorum ben layf iz sıtreyngç oynuyorum ben ergenim " diye konu açmanın anlamı yok. Bu konunun açılma amacı bile belli değil, oyuna mı sövüyorsun kitlesine mi yoksa ikisine de mi? Profilinde ki yaş doğruysa ki yazdıklarınla eşleşiyor, bir şey demiyorum belli zaten bu ergen tripleri falan.
Ben insanların görüşlerine değer vermiyorum demedim. Kitlesi çöp falan o yüzden bu konuyu açtım. Hem telefon elime her zaman geçmiyor. Hemen açıverdim. Detay belirtmeden. Hem ben Life is Strange falan oynamadım, izlemedim.

Minecraft oyununu uzun zaman önce bıraktım fakat yapılan o redstone sistemleri ve o komut bloğuna yazılıp sıra sıra eklenen komutlar ve otomatik sistemleri yeniden yapmak için tekrar indirmeyi bile düşünürüm bazen. Ama sonrasında 4 GB RAM ile ne oynayacan deyip vazgeçiyorum😂

Minecraft oyununu uzun zaman önce bıraktım fakat yapılan o redstone sistemleri ve o komut bloğuna yazılıp sıra sıra eklenen komutlar ve otomatik sistemleri yeniden yapmak için tekrar indirmeyi bile düşünürüm bazen. Ama sonrasında 4 GB RAM ile ne oynayacan deyip vazgeçiyorum😂

256 MB ekran kartında bile açıyor :D Ama 1.8.X ve altı sanırım. denemedim.

Zula falan oynamıyorum, oynamayacğımda. PC yok.
Rust güzel görünüyor. Optimizasyonu düzeltseler başka şeyler daha ekleseler ve de PC'm olsa olabilir.
O oyuna göre fiyatı çok fazla.
Evet öyle güzel olabilir. Ama arkadaş lazım. Ama modlar haricinde gıcık kitlesi falan oynanmaz. O yüzden çöp.
Evet böyle bir şey düşünmüştüm. Ciddiyim.
Evet bu olabilir ve RTX olacak. O zaman oynayabilirim. Yoksa lego gibi geliyor.
Telefona ücretsiz yapsalar. Mobile'den para alıyorlar arkadaş. Bakardım adam akıllı.
Evet çöp olduğunu düşündürdüğü sebeplerden.
Daha PC'den oynamamışsın ki?

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz, iki oyun için tartışıyorsunuz?

Zevkler ve renkler meselesi. Sen seversin o sevmez. O sever sen sevmezsin. Bunun tartışılacak bir yanı yok.

Boş şeyler için birbirinizin kalbini kırmaya değmez çünkü sevmeyen ne derse desin seven sever, seven de ne derse desin sevmeyen sevmez.

Konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı