Minecraft Hala Oynayan Var Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin sevmediğini başkası da sevmemek zorunda değildir.
Hâlâ hafta sonları bazen bakıyorum.​
Sanırım senin yaratıcılığın sıfır ve hayatta kalma oyunlarını sevmiyorsun. 😂
O oyunu oynamak için yaratıcılık ( olmasa da olur ) gerekiyor ve hayatta kalma oyunlarını da azıcık sevmen yeter.
Yaratıcılık yoksa gene oynanır, çok oyunculu modları harbiden zevkli oluyor.
Hele ,arkadaşlar da hayatta kalma oynanmasından bahsetmiyorum bile.​
Oyuna son gelen güncellemeler gerçekten oyunu değiştirdi.​
Bir hikaye uydursalar (mesela bu film gibi) gerçekten yeniden yankı yapar.

Çöp? diğer ülkelerde eğitim amaçlı kullanıldığını biliyorsundur herhalde.
Ben açıkçası buna inanmıyorum. Belki bir şirket deneme amaçlı yapmıştır bu kadar.

Son düzenleme:
Beyler hala Mine(çöp)craft oynayan var mı? Küpten saçma sapan şey... Lego gibi.
20200707_171136.jpg

Çöp mü? Şöyle bir teknik modları oyna bakalım çöp mü değil mi? sonra fikrin değişir belki...

Arkadaş grubunuz varsa aşırı zevkli oyun ama Türkiye serverlerine sakın girmeyin yaş ortalaması çok düşük yazışmalardan belli oluyor

Senin zihniyetin bu kadar zaten, insanların oynamayı sevdiği kendinin sevmediğin şeye çöp diyemezsin, şimdi sen Zula falan oynuyorsundur. Oynuyorum ve oynamaya devam edeceğim.
Zula falan oynamıyorum, oynamayacğımda. PC yok.
Minecraft gayet sağlam oyundur, malum yoldan oynarım, binalar yaparım, eğlenirim hatta en çok eğlendiğim oyundur.
Rust güzel görünüyor. Optimizasyonu düzeltseler başka şeyler daha ekleseler ve de PC'm olsa olabilir.
Oynamıyorum ama istiyorum. Doğukan Adal diye biri çıktı ana sayfama geçenlerde. O kadar boş bir insanım ki tıkladım, izledim. Sevdim adamı. Onlarca videosunu izledim.

Şu sıralarda Minecraft almak için para biriktiyorum, almaya değer mi bilmiyorum ama canım çekti. Of, şöyle bir Minecraft olsa...
O oyuna göre fiyatı çok fazla.
Arkadaşlarla mod yazıp oynuyoruz hala.
Evet öyle güzel olabilir. Ama arkadaş lazım. Ama modlar haricinde gıcık kitlesi falan oynanmaz. O yüzden çöp.
Oynayan tabii var çöpse daha güzelini yaparsanız oynayabiliriz.
Evet böyle bir şey düşünmüştüm. Ciddiyim.
Kitlesini sevmezseniz mod packlere yönelin normal serverlere göre İQ'su 2 katı olan insanlar var.
Evet bu olabilir ve RTX olacak. O zaman oynayabilirim. Yoksa lego gibi geliyor.
Çöp mü? Şöyle bir teknik modları oyna bakalım çöp mü değil mi? sonra fikrin değişir belki...
Telefona ücretsiz yapsalar. Mobile'den para alıyorlar arkadaş. Bakardım adam akıllı.
Arkadaş grubunuz varsa aşırı zevkli oyun ama Türkiye serverlerine sakın girmeyin yaş ortalaması çok düşük yazışmalardan belli oluyor
Evet çöp olduğunu düşündürdüğü sebeplerden.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı