Çözüldü Minecraft hangi sürüm alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ehosgeldi26

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft satın almak istiyorum. Fakat bir sürü Minecraft var. Kendi sitesinde hangisini alacağımı bilmiyorum. Örneğin Bedrock, Java, Windows... Ayrıca biraz daha ucuza alabileceğim bir yer var mı?

Çözüm
Minecraft satın almak istiyorum. Fakat bir sürü Minecraft var. Kendi sitesinde hangisini alacağımı bilmiyorum. Örneğin Bedrock, Java, Windows... Ayrıca biraz daha ucuza alabileceğim bir yer var mı?
Microsoft store'dan ikisini de alabiliyorsun (Java + Bedrock (Windows)). Hem daha uyguna geliyor hem de 2 oyunun oluyor diye biliyorum.
Microsoft store'dan ikisini de alabiliyorsun (Java + Bedrock (Windows)). Hem daha uyguna geliyor hem de 2 oyunun oluyor diye biliyorum.

Çözüm
Geçen hafta 200TL'ye kendi sitesinden aldım, gayet de tavsiye ederim.

Şu an başka bir Launcher üzerinden tekli oyunculu oynuyorum ve bilgisayarım ne kadar iyi olsa da 30 ila 40 FPS oynayabiliyorum. Orijinal Minecraft aldığımda da böyle olur mu yoksa çoklu oyunculuda da oynadığım gibi 200 300 FPS görür müyüm?

Geri
Yukarı