Minecraft haritada sürekli Wither çıkıyor

Yahu gördüm diyorum eğer normal bir insan olsaydı oyuna girdiğini görürdüm zaten giremez de açmamıştım yerel ağdan bağlanmayı.

Hadi bağlandı diyelim ki; bir anda yanıma ışınlanıp saniye içinde dalı kırıp nasıl yok olabilir hem de teleport attığı yazmadan?

Abin falan var mı? Mod kurmuş olabilir, ya da lag olmuştur sen dalı kırarken bırakmışsındır birkaç saniye sonra kırılmıştır? Olasılık çok, kaldı ki doğru söylediğini nereden bileceğiz?

Abin falan var mı? Mod kurmuş olabilir, ya da lag olmuştur sen dalı kırarken bırakmışsındır birkaç saniye sonra kırılmıştır? Olasılık çok, kaldı ki doğru söylediğini nereden bileceğiz?
İnternet kafedeydim. Bilgisayar her kapatılıp açıldığında reset atılıyor ayrıca dediğin çok mantıksız gördüm önüme geldi 1 saniyeliğine.

Yalan niye söyleyeyim?

Birisi girmiştir gizli olarak ya da farklı bir arkadaşınız girmiştir veya konsoldan yapmıştır birisi.

MC'de komutlarla her şey yapılıyor, ses çıkartılıyor, jumpscare tarzı şeyler de yapılabiliyor.

Birisi trollemiş sizi işte kısacası.

Aternos serverları da özel olmuyor, adını bilen herkes girebilir.

Yani burada olağanüstü bir şey yok, böyle bir şey olduğunda farklı server açın, kurtulun işte.

Birisi girmiştir gizli olarak ya da farklı bir arkadaşınız girmiştir veya konsoldan yapmıştır birisi.

MC'de komutlarla her şey yapılıyor, ses çıkartılıyor, jumpscare tarzı şeyler de yapılabiliyor.

Birisi trollemiş sizi işte kısacası.

Aternos serverları da özel olmuyor, adını bilen herkes girebilir.

Yani burada olağanüstü bir şey yok, böyle bir şey olduğunda farklı server açın, kurtulun işte.
Serverin adını bilen kimse yok onu da yeni açtım zaten ve serverde sürekli oyuncular kısmını kontrol ediyordum açlık seviyesini yükseltmek için kimse yoktu.

Zaten serveri trolleyecek bir arkadaşım da yok 1 tane var o da benimle yan yanaydı.

Serverin adını bilen kimse yok onu da yeni açtım zaten ve serverde sürekli oyuncular kısmını kontrol ediyordum açlık seviyesini yükseltmek için kimse yoktu.

Zaten serveri trolleyecek bir arkadaşım da yok 1 tane var o da benimle yan yanaydı.
Oyuncular kısmında gözükmek zorunda değil giren oyuncu. Giren kişi mod olabilir, hile kullanıyor olabilir. Çok fazla ihtimal var.

Yani ne olduğunu tahmin ediyorsunuz onu anlamadım.

Açıklaması çok basit, böyle bir şey olduğunda farklı server açın.

Ben gördüm var hocam. Eğer uslu bir çocuk olursanız siz de belki bir gün Herobrine'yi görebilirsiniz.
Onu görmeniz normal değil, önce göz doktoruna gidin, umarım gözünüzde sıkıntı vardır.

Oyunun log dosyanını dışa aktarın ya da kopyalayın. Sorunun ne olduğunu anlaşılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı